حضور شفاسنتر در سومین همایش ملی طلای سبز

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

حضور شفاسنتر در سومین همایش ملی طلای سبزسومین همایش ملی طلای سبز در تهران برگزار خواهد شد.
به گزارشش روابط عمومی مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم، در سومین همایش ملی طلای سبز، بیش از 1000 پزشک در گروه‌های مختلف حضور می‌یابند.‌ پزشکان و متخصصان حاضر در این همایش علاوه بر ارایه‌ی سخنرانی و برگزاری پنل‌های تخصصی و حضور در کارگاه‌های آموزشی در نمایشگاه جانبی 4 روزه نیز حاضر خواهند شد و به تبادل نظر با دیگر فعالان عرصه داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی می‌پردازند. همچنین آخرین دست‌آوردهای این صنعت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

در نمایشگاه جانبی سومین همایش ملی طلای سبز بیش از 100 شرکت برجسته‌ و فعال در زمینه تولید، صادرات،‌ واردات، فرآوری و عرضه داروهای گیاهی، گیاهان دارویی و فرآورد‌ه‌های طبیعی حضور می‌یابند.

سومین همایش ملی طلای سبز توسط موسسه رسایش از 6 تا 9 آبان 93 در سالن حجاب مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار می‌شود. یکی از بخش‌هایی که امسال یه این همایش افزوده شده بخش جوانه سبز است که هدف آن آموزش غیرمستقیم کودکان و نوجوانان برای استفاده از گیاهان دارویی است.

مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم همچون همایشات و نمایشگاه های بزرگ داخلی و بین المللی، اینبار در سومین همایش ملی طلای سبز حضوری فعال خواهد داشت.

 

زمان و مکان برگزاری همایش:


زمان: 6 الی 9 آبان ماه 1393
مکان: تهران - خیابان فاطمی - خیابان حجاب - مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (سالن حجاب)

 

 

منتظر دیدار شما در غرفه شماره 10 محل برگزاری این همایش هستیم.

 

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن