طرح سراسری إفطار با عسل و إمساک با عسل

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

طرح إفطار با عسل و إمساک با عسل
پیامبر اکرم (ص): "بر شما باد دو درمان، عسل و قرآن"
ماهیت و هدف طرح:
هموطن محترم؛ شما به شرکت در یک طرح تحقیقاتی درمان با عسل این مرکز پژوهشی دعوت شده اید.
با توجه به اینکه مصرف این ماده شفابخش که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است، دارای خواص درمانی ثابت شده ای بوده و به عنوان یک ماده غذایی و انرژی بخش، مورد استفاده بشر از ابتدا تا کنون بوده است، از لحاظ اخلاق پزشکی نیز مورد تأیید خواهد بود. لازم به ذکر است که عسل برای انسان شفاست و از عوارض جانبی برخوردار نمی باشد.
مصرف به موقع و به اندازه عسلی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، همچنین همکاری صمیمانه شما در ثبت تغییرات جسمی و حتی روحی و روانی تان پس از مصرف آن، چه اینکه موجب بهبودی، افت سطح توانایی و یا تغییر حال عمومی شما شده باشد، ما را در انجام تحقیقات دقیق یاری نموده و موجب افزایش بهره مندی همنوعان خود برای ارائه خدمات درمانی بهتر خواهید شد.
توجه به چند نکته ضروری است:
  • این عسل به صورت رایگان و در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در اختیار شما قرار گرفته است و دلیل آن، مقایسه وضعیت 5 روز از روزهای پایانی ماه مبارک با روزهای گذشته آن است.
  • افرادی که در پیش از شروع این طرح، بمدت 10 روز متوالی و به هر دلیلی روزه نبوده اند، از لحاظ علمی نمیتوانند در این طرح شرکت نمایند.
  • افرادی که در ایام انجام این طرح، روزه نمی گیرند و یا معذوریات روزه گرفتن دارند، از لحاظ علمی نمیتوانند در این طرح شرکت نمایند.
  • در مجموع افرادی که شرایط لازم برای شرکت در این طرح را ندارند، شرعاً مجاز به استفاده از عسل رایگان این طرح نمی باشند. زیرا نتایج حاصل از آن در این افراد قابل استناد نبوده و نتایج طرح را دچار خلل خواهد نمود.
بهترین طریقه مصرف عسل برای کسانی که مشکلات گوارشی دارند:
بدین صورت است که إفطار را با یک قاشق غذاخوری عسل باز می نمایند و برای إمساک با عسل، نیم ساعت قبل از اذان صبح إمساک نموده و قبل از اذان صبح یک قاشق غذاخوری عسل مصرف نمایید.عدم مصرف مایعات در حین مصرف عسل و همچنین قبل و بعد از آن بمدت نیم ساعت، برای مشکلات گوارشی لازم است.
نحوه مصرف عسل برای عموم (کسانی که مشکلات کلیوی، عصبی، کم خونی، ضعف، دردهای مفصلی و ... دارند)
این افراد می توانند همراه با عسل از آب نیز استفاده نمایند. لیکن وقت مصرف عسل مانند نحوه شماره 1 باشد. و یا اینکه می توانید دو ساعت بعد از افطار و نیم ساعت قبل از میل نمودن سحری، یک قاشق عسل مصرف نمایید.
بودجه طرح:
بودجه در نظر گرفته شده برای اجرایی شدن این طرح توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل، مبلغ 750.000.000 ریال است که برای 5000 نفر به صورت رایگان قابل اجراست.
مهلت ثبت نام:
از تاریخ 93/4/20 تا تاریخ 93/5/1
تاریخ اجرای طرح:
از تاریخ 93/4/20 تا تاریخ 93/5/5
نحوه ارسال گزارشات:
برای دریافت مبلغ بیعانه پرداختی خود فقط کافیست تا به صفحه ارسال گزارشات بروید. سپس اطلاعاتی را که در برگه ثبت نام و بعنوان چکنویس وارد کرده اید، داخل فرم ارسال گزارش وارد نمایید. ما مشخصات فردی شما که در فرم ارسال گزارش پر خواهید نمود را با اطلاعاتی که در برگه ثبت نام به ما داده اید، مقایسه نموده و در صورت تطابق اطلاعات وارد شده، هزینه پرداختی تان را در عرض کمتر از یک هفته به شما عودت خواهیم داد.
مزایای شرکت در این طرح پژوهشی:
کلیه روزه داران محترمی که در این طرح پژوهشی شرکت خواهند نمود، علاوه بر اجر معنوی آن که کمک به پژوهش علمی این مرکز در زمینه یاد شده می باشد، از تخفیف 5 درصدی در خرید کلیه محصولات و فرآورده های عسل حکیم در ماه مبارک رمضان برخوردار خواهند بود. همچنین در پایان اجرای طرح، به قید قرعه از میان شرکت کنندگان محترم در این طرح پژوهشی، هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن