طرح سراسری متمم تطهیر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

این طرح برای تکمیل کار پژوهشی در طرح تطهیر انجام می پذیرد. لازم به ذکر است طرح تطهیر نتوانست تأثیرات «پماد یک دو سه تطهیر» را کاملاً برای مرکز پژوهشی روشن نماید. لذا «طرح متمم تطهیر» به اجرا گذاشته می شود.
در این طرح از دو «پماد یک دو سه تطهیر» و یک «پماد شستشو» و 14 دستگاه آپلیکاتور برای 14 روز مصرف به یکصد نفر از بیماران به صورت رایگان اهدا خواهد شد.

بودجه طرح:
بودجه در نظر گرفته برای انجام این طرح نیز به میزان 80.000.000 ریال در نظر گرفته شده که توسط مرکز بیروت پرداخت شده است.
ماهیت و هدف طرح:
طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل رویال ژله و بره موم بر روی مشکلات زنان در رحم(عفونت ها، کیست ها و فیبرم ها) مرکز در نظر دارد به منظور درمان برای 100 نفر و بطور رایگان پماد یک دو سه تطهیر را داخل بسته ای برای ثبت نام کنندگان قرار دهد.
مبلغ هر بسته 800.000 ریال می باشد که توسط مرکز پرداخت می شود. و در مقابل مصرف کننده باید یک گزارش 5 الی 10 خطی از تأثیرات مصرف پماد یک دو سه تطهیر را برای مرکز ارسال نماید.
جمع آوری اطلاعات درباره تأثیرات بسته های اهدایی مهم ترین هدف طرح تطهیر است.
تاریخ انجام طرح سراسری متمم تطهیر:
متقاضیان می توانند از تاریخ 15/8/1392 لغایت 15/9/1392 برای ثبت نام به دفتر مرکزی قم واقع در بلوار محمد امین (ص) بین کوچه 11 و 13 مراجعه نمایند. ضمناً ثبت نام کنندگان می توانند تا حداکثر تا تاریخ 30/9/1392 گزارشات خود را به مرکز ارسال نمایند.
محتویات بسته های یک دو سه تطهیر:
هر یک از این بسته ها شامل 14 عدد آپلیکاتور +  1 عدد پماد شستشو + 2 عدد پماد یک دو سه تطهیر می باشد.
پماد شستشو متشکل از عسل اورگانیک کردستان و پماد تطهیر متشکل از 33% عسل اورگانیک کردستان + 33% رویال ژله مایع + 33% بره موم تصفیه شده ی ایرانی، که تماماً از فرآورده های زنبور عسل و کاملاً طبیعی می باشند تهیه شده است.
روش مصرف:

این پمادها برای 14 شب در نظر گرفته شده. پماد تطهیر را با دستگاه وارد رحم نمایید. مقداری از پماد شستشو را روی گاز استریل و یا پارچه نخی گذاشته و روی واژن قرار دهید.
طریقه خوابیدن شب تا صبح طوری باشد تا مواد مصرفی به طرف داخل هدایت شود و از ریختن به خارج جلوگیری گردد. (بدین منظور میتوانید بالشی را در زیر باسن قرار دهید.)

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن