نتایج تحقیقات بدست آمده از طرح سراسری تطهیر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

طبق بررسی و تحقیقات انجام شده در 30 روز کاری برای «پماد تطهیر» مصرف یک بسته برای هفت روز...


خانم دکتر لباف:
در زخم ها 30% بهبودی را در یک هفته نشان می دهد. باید پماد برای 14 روز حداقل در نظر گرفته شود تا بتوانیم بهتر تحقیقات خود را انجام دهیم.
بدینوسیله نتایج تحقیقات بررسی شده طی این مدت برای عموم اعلام می شود:


خانم ح.الف:

حدود 2 ماه دچار دردهای بسیار شدیدی در ناحیه واژن هنگام نزدیکی داشتم. با مصرف 7 شب «پماد تطهیر» کاملاً مشکلم حل شد و هیچ مشکلی از این نظر ندارم.


خانم ه. الف:

مشکلی که از 3 سال پیش برای عفونت های رحمی داشتم با حدود 20 بار استفاده از داروهای شیمیایی آن را حل نکرد تا جایی که پس از مراجعه به مرکز حکیم، طی 4 بار مصرف «پماد تطهیر» کاملاً مشکلم حل شد.


خانم س.الف:

مصرف پماد تطهسر را شروع کردم لیکن با سوزش شدید و درد در روز دوم و چهارم آنرا قطع کردم.
خانم ح.ص:

مصرف پماد تطهسر مرا از مشکلات عفونی پس از شنا در استخر که این مشکل را همیشه و هر ماهه به دنبال داشتم، نجات داد. فقط با مصرف یک دوره 7 روزه از «پماد تطهیر»


خانم دکتر مصطفوی:

من قبلاً این دارو را با دزهای بسیار کمتری که بنام «پماد التیام» بود به مریض هایم می دادم. لیکن پماد یک دو سه تطهیر را برای قارچ ها، کیست ها و حتی فیبرم ها و زخم های داخل رحمی به بیماران تجویز نمودیم. و به نتایج زیر دست یافتیم:
طی بررسی های انجام شده بر روی 50 بیمار، مصرف «پماد تطهیر» برای زخم و التهاب و حتی در حالت های شدید و عفونی در روزهای دوم تا ششم بر حسب نوع زخم سوزش و درد را بیشتر می نماید. لذا مصرف آن یک روز در میان به همراه «پماد شستشو» بهتر است.
درد و سوزش به علت احیای محل زخم است که برای سرعت بهبودی بسیار لازم است.
مصرف پماد باید حداقل 14 روز و یا بیشتر انجام پذیرد. باید توجه داشت زخم کهنه 7 روز طول می شکد تا تازه شود و پس از تازه شدن نسبت به ترشحات رحم، مصرف پماد تا رفع ترشحات باید ادامه یابد. و پس از ترشحات زحم باید حداقل 7 روز مصرف پماد را ادامه دهد.
لذا مصرف پماد برای زخم های کهنه از 20 روز به بالا و برای زخم های تازه ترشح دار 14 روز به بالا و برای زخم ها و التهابات 7 روز به بالا است.
مصرف «پماد تطهیر» برای قارچ ها و کیست ها می تواند از 7 روز به بالا باشد. بر حسب مقدار بیماری تا 21 روز مشکل اکثر بیماران تا میزان باورنکردنی 100% برطرف می شود.
مصرف «پماد تطهیر» برای فیبرم ها بر حسب اندازه و جایگاه فیبرم تغییر می کند. برای درمان نهایی گاهاً 14 روز و حتی تا 2 ماه زمان لازم است.
اگر بسته های اهدایی برای 14 روز در نظر گرفته شود، می توانیم بیشتر از تأثیرات «پماد یک دو سه تطهیر» در پژوهش های خود استفاده نماییم.

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن