حکیم G

دسته بندی: عصاره گیری گیاهان با عسل

محصولی بسیار عالی که از مخلوط حدود 100 حجم عسل + 10 حجم رویال ژله مایع به‌دست می‌آید.


این محصول برای حافظه، احیای سلول‌های مرده و کمک به سلول‌های معیوب و غیر معیوب بدن و همچنین کم‌خونی و MS و تیروئید و بیشتر برای کم‌خونی و کم‌اشتهایی کودکان یک تا سه ساله که مصرف گرده گل برای آنان مجاز نمی‌باشد و یا اشخاصی که مصرف گرده گل برای آنان حساسیت ایجاد می‌کند، مصرف حکیم G در رفع کم‌خونی وکم‌اشتهایی به آنان بسیار کمک می‌کند.
برای تپش قلب به‌جای پاراپانول دقیقاً عمل خواهد نمود. این محصول می‌تواند ماسک پوستی بسیار مناسبی برای تغذیه، سلول‌سازی و لطافت پوست باشد.
حکیم G عوارض جانبی ندارد و بسیار لطیف و خوش‌خوراک است. مصرف آن برای کودکان می‌تواند به‌صورت کرم روی نان در صبحانه باشد و این گونه مصرف، کودک را برای مصرف ترغیب می‌نماید و کودکان با مصرف آن در روزهای اولیه به اشتها افتاده و از حافظه بهتری برخوردار خواهند شد.
اشتهاآوری آن در کهن‌سالان نیز در روزهای اول علاوه بر ازدیاد حافظه در آنان بسیار مشهود است. با مصرف حدود 3 تا 5 روز اثرات این فرآورده روی بدن احساس می‌شود.
لازم به ذکر است مصرف رویال ژله همراه با عسل، نقش به‌سزایی در سلول‌سازی مغز دارد.

 

بیماری‌هایی که با خواص درمانی رویال ژله بهبود می‌یابند عبارتند از: مشکلات حنجره، کمک به ریه، تقویت قوای جنسی در مردان و زنان، تنظیم فشار خون، زخم معده، مشکلات قلب و عروق، ضعف چشم، عفونت‌های رحمی و تناسلی، کمبود املاح معدنی و تراکم استخوانی، میگرن و سینوزیت، دیابت(مرض قند)، مشکلات کبدی، یرقان، سلول‌سازی مغز و استخوان، تنگی نفس، نفخ معده، ‌ضعف عمومی بدن، اعصاب، سم‌زدایی از بدن، رماتیسم قلبی و مفصلی، زخم‌های سوختگی کهنه، میخچه و دمل، ام‌اس، بیماری‌های پوستی عمیق، صدفیه، اگزما، زخم‌های رحم و آلت تناسلی، بواسیر، تقویت حافظه. مصرف رویال ژله موجب نشاط و طول عمر نیز خواهد ‌شد.

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن