جنگ شیمیایی دشمنان از طریق گیاهان و احشام و امواج برای ملت ایران

تروریسم یکی از جدی‌ترین جنگ‌هایی است که هدف اصلی آن به خطر انداختن امنیت زنجیره غذایی کشور می‌باشد!

✅ کانال اندیشکده مطالعات یهود:

? @jscenter

?? بیوتروریسم نوین (۵)

? بخش چهارم: بیوتروریسم کشاورزی یا Agro Terrorism (قسمت اول)

۱️⃣ #آگروتروریسم یکی از جدی‌ترین و مهم‌ترین جنگ‌هایی است که در حال حاضر کشور در معرض آن می‌باشد. بنا به شواهد و تحقیقات میدانی انجام گرفته در قبل از انقلاب ۲ مورد حمله آگروتروریستی در ایران صورت گرفته ولی این آمار در بعد از انقلاب ۳۲ مرتبه بوده است. البته به این عدد باید آمارهایی را که از سیستم مانیتورینگ کشور خارج است را نیز اضافه نمود.

۲️⃣ هدف اصلی #بیوتروریسم_کشاورزی به خطر انداختن امنیت زنجیره غذایی کشور می‌باشد. موضوع #امنیت_زنجیره_غذایی بسیار گسترده است و شامل سلامت انسان، گیاهان و مزارع، احشام، طیور و… می‌باشد.

۳️⃣ هر عاملی که باعث تخریب اکوسیستم‌ها، کاهش تولید محصولات گیاهی و دامی، آلوده شدن محصولات آن‌ها، باعث پخش و شیوع عوامل بیماری‌زا توسط گیاهان و احشام و محصولات آن‌ها بشود امنیت زنجیره غذایی جامعه را به خطر انداخته و به عنوان نوعی اقدام #آگروتروریستی طبقه‌بندی می‌شود.

⛔️ در چند سال اخیر اقدامات زیادی در این حوزه انجام شده است که به اختصار ذکر می‌گردد:

۴️⃣ پروژه #هارپ HAARP که به طور ویژه توسط ایالات متحده در حال برنامه‌ریزی و انجام است از مرموزترین پروژه‌هایی است که تا به حال در دنیا انجام گرفته است.

? پژوهش در مورد لایه یونوسفر و معادن زیرزمینی با استفاده از امواج رادیویی اصلی‌ترین کار این پروژه است.

? در حال حاضر بیش از ۱۸۰ برج آنتی آلومینیومی به ارتفاع ۵۰/۲۳ متر بر روی زمینی به مساحت ۲۳۰۰۰ متر مربع وجود دارد. مکانیسم آن بدین صورت است که با فرستادن امواجی با فرکانس ۱ تا ۲۰ هرتس به لایه یونوسفر، برگشت این امواج به زمین می‌تواند تا عمق ۳۵ کیلومتری نفوذ کند که در برخی حوادث طبیعی تأثیر دارد.

? شواهدی موجود است که بسیاری از سونامی‌ها، خشکسالی‌ها، فعال شدن آتش‌فشان‌ها، سیل‌ها، طوفان‌ها و زلزله‌ها توسط این امواج انجام و در این پروژه طرح‌ریزی شده است.

? از قابلیت‌های دیگر این پروژه فرستادن این امواج با فرکانس خاص روی شهرها است که از طریق آن می‌توانند برخی اختلالات روانی نظیر غش و وهم را در انسان‌ها و حیوانات القا نمایند.

? همچنین با فرستادن امواج با فرکانس خاص می‌توانند روی گیاهان یک منطقه تاثیر بگذارند و باعث تخریب اکوسیستم آن منطقه بشوند.

? اصلی‌ترین خطر این پروژه‌ها کاهش تنوع زیستی یک منطقه است که تبعات زیادی مانند کاهش تولید محصولات و انقراض گونه‌های با ارزش را به دنبال خواهد داشت که در حوزه‌های اقتصادی، پزشکی و اشتغال دارای اهمیت بسیار هستند.

۵️⃣ تهدید دیگر مربوط به تضعیف توانایی تولید محصولات، توسط گیاهان و احشام می‌باشد. ورود آفت به کشور از طریق واردات بذرهای آلوده، واردات بذرهایی که نابارور هستند، واردات بذرهایی که از لحاظ ژنتیکی تغییر یافته‌اند یا دارا یا فاقد ماده‌ای خاص هستند، واردات احشام آلوده به بیماری‌های خاص و… از مواردی است که تولیدات داخلی را به صورت جدی مورد تهدید قرار داده است.

✅ به کانال اندیشکده مطالعات یهود بپیوندید:

? @jscenter

برچسب ها: بیوتروریسم, جنگ شیمیایی, سموم میکروبی, کود

مقالات مشابه

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن