• اخبار

نتایج تحقیقات بدست آمده از طرح سراسری تطهیر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

طبق بررسی و تحقیقات انجام شده در 30 روز کاری برای «پماد تطهیر» مصرف یک بسته برای هفت روز...


خانم دکتر لباف:
در زخم ها 30% بهبودی را در یک هفته نشان می دهد. باید پماد برای 14 روز حداقل در نظر گرفته شود تا بتوانیم بهتر تحقیقات خود را انجام دهیم.
بدینوسیله نتایج تحقیقات بررسی شده طی این مدت برای عموم اعلام می شود:


خانم ح.الف:

حدود 2 ماه دچار دردهای بسیار شدیدی در ناحیه واژن هنگام نزدیکی داشتم. با مصرف 7 شب «پماد تطهیر» کاملاً مشکلم حل شد و هیچ مشکلی از این نظر ندارم.


خانم ه. الف:

مشکلی که از 3 سال پیش برای عفونت های رحمی داشتم با حدود 20 بار استفاده از داروهای شیمیایی آن را حل نکرد تا جایی که پس از مراجعه به مرکز حکیم، طی 4 بار مصرف «پماد تطهیر» کاملاً مشکلم حل شد.


خانم س.الف:

مصرف پماد تطهسر را شروع کردم لیکن با سوزش شدید و درد در روز دوم و چهارم آنرا قطع کردم.
خانم ح.ص:

مصرف پماد تطهسر مرا از مشکلات عفونی پس از شنا در استخر که این مشکل را همیشه و هر ماهه به دنبال داشتم، نجات داد. فقط با مصرف یک دوره 7 روزه از «پماد تطهیر»


خانم دکتر مصطفوی:

من قبلاً این دارو را با دزهای بسیار کمتری که بنام «پماد التیام» بود به مریض هایم می دادم. لیکن پماد یک دو سه تطهیر را برای قارچ ها، کیست ها و حتی فیبرم ها و زخم های داخل رحمی به بیماران تجویز نمودیم. و به نتایج زیر دست یافتیم:
طی بررسی های انجام شده بر روی 50 بیمار، مصرف «پماد تطهیر» برای زخم و التهاب و حتی در حالت های شدید و عفونی در روزهای دوم تا ششم بر حسب نوع زخم سوزش و درد را بیشتر می نماید. لذا مصرف آن یک روز در میان به همراه «پماد شستشو» بهتر است.
درد و سوزش به علت احیای محل زخم است که برای سرعت بهبودی بسیار لازم است.
مصرف پماد باید حداقل 14 روز و یا بیشتر انجام پذیرد. باید توجه داشت زخم کهنه 7 روز طول می شکد تا تازه شود و پس از تازه شدن نسبت به ترشحات رحم، مصرف پماد تا رفع ترشحات باید ادامه یابد. و پس از ترشحات زحم باید حداقل 7 روز مصرف پماد را ادامه دهد.
لذا مصرف پماد برای زخم های کهنه از 20 روز به بالا و برای زخم های تازه ترشح دار 14 روز به بالا و برای زخم ها و التهابات 7 روز به بالا است.
مصرف «پماد تطهیر» برای قارچ ها و کیست ها می تواند از 7 روز به بالا باشد. بر حسب مقدار بیماری تا 21 روز مشکل اکثر بیماران تا میزان باورنکردنی 100% برطرف می شود.
مصرف «پماد تطهیر» برای فیبرم ها بر حسب اندازه و جایگاه فیبرم تغییر می کند. برای درمان نهایی گاهاً 14 روز و حتی تا 2 ماه زمان لازم است.
اگر بسته های اهدایی برای 14 روز در نظر گرفته شود، می توانیم بیشتر از تأثیرات «پماد یک دو سه تطهیر» در پژوهش های خود استفاده نماییم.

طرح سراسری متمم تطهیر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

این طرح برای تکمیل کار پژوهشی در طرح تطهیر انجام می پذیرد. لازم به ذکر است طرح تطهیر نتوانست تأثیرات «پماد یک دو سه تطهیر» را کاملاً برای مرکز پژوهشی روشن نماید. لذا «طرح متمم تطهیر» به اجرا گذاشته می شود.
در این طرح از دو «پماد یک دو سه تطهیر» و یک «پماد شستشو» و 14 دستگاه آپلیکاتور برای 14 روز مصرف به یکصد نفر از بیماران به صورت رایگان اهدا خواهد شد.

بودجه طرح:
بودجه در نظر گرفته برای انجام این طرح نیز به میزان 80.000.000 ریال در نظر گرفته شده که توسط مرکز بیروت پرداخت شده است.
ماهیت و هدف طرح:
طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل رویال ژله و بره موم بر روی مشکلات زنان در رحم(عفونت ها، کیست ها و فیبرم ها) مرکز در نظر دارد به منظور درمان برای 100 نفر و بطور رایگان پماد یک دو سه تطهیر را داخل بسته ای برای ثبت نام کنندگان قرار دهد.
مبلغ هر بسته 800.000 ریال می باشد که توسط مرکز پرداخت می شود. و در مقابل مصرف کننده باید یک گزارش 5 الی 10 خطی از تأثیرات مصرف پماد یک دو سه تطهیر را برای مرکز ارسال نماید.
جمع آوری اطلاعات درباره تأثیرات بسته های اهدایی مهم ترین هدف طرح تطهیر است.
تاریخ انجام طرح سراسری متمم تطهیر:
متقاضیان می توانند از تاریخ 15/8/1392 لغایت 15/9/1392 برای ثبت نام به دفتر مرکزی قم واقع در بلوار محمد امین (ص) بین کوچه 11 و 13 مراجعه نمایند. ضمناً ثبت نام کنندگان می توانند تا حداکثر تا تاریخ 30/9/1392 گزارشات خود را به مرکز ارسال نمایند.
محتویات بسته های یک دو سه تطهیر:
هر یک از این بسته ها شامل 14 عدد آپلیکاتور +  1 عدد پماد شستشو + 2 عدد پماد یک دو سه تطهیر می باشد.
پماد شستشو متشکل از عسل اورگانیک کردستان و پماد تطهیر متشکل از 33% عسل اورگانیک کردستان + 33% رویال ژله مایع + 33% بره موم تصفیه شده ی ایرانی، که تماماً از فرآورده های زنبور عسل و کاملاً طبیعی می باشند تهیه شده است.
روش مصرف:

این پمادها برای 14 شب در نظر گرفته شده. پماد تطهیر را با دستگاه وارد رحم نمایید. مقداری از پماد شستشو را روی گاز استریل و یا پارچه نخی گذاشته و روی واژن قرار دهید.
طریقه خوابیدن شب تا صبح طوری باشد تا مواد مصرفی به طرف داخل هدایت شود و از ریختن به خارج جلوگیری گردد. (بدین منظور میتوانید بالشی را در زیر باسن قرار دهید.)

دستاوردهای نخستین نمایشگاه و همایش نقش صنایع تبدیلی و غذایی در توسعه کشاورزی

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

هدف از شرکت در اولین همایش و نمایشگاه روز جهانی غذا در ایران، ارائه طرح های سراسری درمانی رایگان جامعة علوم القرآن للشفاء بود که دستاوردهای زیر را به همراه داشت:

 • معرفی وب سایت جامع پژوهشی، درمانی شفاسنتر
 • حضور مستمر آقای مهدی صادقی تهرانی در جلسات و ارائه فعالیت های جامعة علوم القرآن للشفاء
 • پاسخ به سؤالات متعدد علمی - پژوهشی مراجعه کنندگان
 • پایه گذاری و تصمیم بر افزودن بخش «کردی» به عنوان چهارمین زبان وب سایت بزرگ شفاسنتر توسط جناب آقای توفیق البالکی از کردستان عراق
 • اعطاء مدرک دکترای افتخاری به آقای دکتر توفیق البالکی توسط مرکز جامعة علوم القرآن للشفاء
 • تقدیر از جناب آقای دکتر توفیق البالکی توسط ریاست همایش و نمایشگاه روز جهانی غذا
 • تقدیر از جناب آقای مهدی صادقی تهرانی توسط ریاست همایش و نمایشگاه روز جهانی غذا

حضور شفاسنتر در نخستین نمایشگاه و همایش نقش صنایع تبدیلی و غذایی در توسعه کشاورزی

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

نخستین نمایشگاه و همایش نقش صنایع تبدیلی و غذایی در توسعه کشاورزی

نخستین نمایشگاه بزرگ صنایع تبدیلی کشاورزی ایران ۲۷ تا ۳۰ مهرماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) و به نقل از روابط عمومی معاونت آب، خاک و صنایع وزارت جهادکشاورزی، مدیرکل دفتر امور صنایع کشاورزی در این باره گفت: این همایش و به تبع آن نمایشگاه صنایع تبدیلی با هدف دستیابی به امنیت غذایی و توسعه کشاورزی پایدار برگزارخواهد شد.
علیرضا پوربصیر افزود: فائو و وزارت جهادکشاورزی ایران به‌عنوان پشتیبانان اصلی همایش و نمایشگاه فوق حضوری فعال در برگزاری این دوره خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: نخستین همایش نقش صنایع تبدیلی و غذایی در حوزه کشاورزی با محورهایی چون جایگاه صنایع تبدیلی در ایران و جهان، عوامل مؤثر در ارزش افزوده صنایع تبدیلی، مدیریت صنایع غذایی، بازار کشاورزی و صنایع غذایی،‌ نقش فناوری‌های مدرن در توسعه این صنعت برگزار می‌شود.
پوربصیر با بیان اینکه در حوزه توسعه صنایع غذایی نیازمند کار تحقیقاتی و دانشگاهی هستیم، یادآور شد: در این بخش باید بیش از گذشته بررسی‌ها و تحقیقات علمی صورت گیرد و امیدواریم برگزاری همایش نقش مهمی در تشویق دانشگاهیان به این موضوع داشته باشد.
غرفه جامعة علوم القرآن للشفاء از شنبه 27 مهر ماه تا سه شنبه 30 مهرماه سال جاری از ساعت 9 الی 17 پذیرای میهمانان و بازدیدکنندگان عزیز می باشد.

طرح سراسری آرامش مفاصل

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل، رویال ژله، بره موم، گرده گل و عصاره آویشن بر روی التهابات مفاصل و مشکلات مفصلی، این مرکز در نظر دارد به منظور درمان این مشکلات، برای 100 نفر بطور رایگان ثبت نام نماید.
بودجه طرح:
بودجه در نظر گرفته شده برای اجرایی شدن این طرح توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل، مبلغ 60.000.000 ریال است که برای 100 نفر به صورت رایگان قابل اجراست.
ماهیت و هدف طرح:
طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل، رویال ژله، بره موم، گرده گل و عصاره آویشن بر روی التهابات مفاصل و مشکلات مفصلی، مرکز در نظر دارد به منظور درمان برای 100 نفر و بطور رایگان 2 بسته اهدایی درمان را برای ثبت نام کنندگان قرار دهد.
مبلغ هر بسته 600.000 ریال می باشد که توسط مرکز پرداخت می شود. و در مقابل مصرف کننده باید یک گزارش 5 الی 10 خطی از تأثیرات مصرف بسته های اهدایی را برای مرکز ارسال نماید.
جمع آوری اطلاعات درباره تأثیرات بسته های اهدایی مهم ترین هدف طرح سراسری آرامش مفاصل است.
تاریخ انجام طرح سراسری آرامش مفاصل:
متقاضیان می توانند از تاریخ 1392/8/1 لغایت 1392/9/1 برای ثبت نام به دفتر مرکزی قم واقع در بلوار محمد امین (ص) بین کوچه 11 و 13 مراجعه نمایند. ضمناً ثبت نام کنندگان می توانند تا حداکثر تا تاریخ 1392/9/10 گزارشات خود را به مرکز ارسال نمایند.
محتویات بسته های اهدایی درمانی:
هر یک از این بسته ها شامل 2 بسته اهدایی یکی به نام حکیم C و دیگری به نام پماد یک دو سه آرامش مفاصل می باشد.
حکیم C متشکل از مخلوطی از عسل، گرده گل، ژله رویال و بره موم تصفیه شده ی ایرانی و همچنین پماد یک دو سه آرامش مفاصل نیز مخلوطی از حکیم C و عصاره آویشن، که تماماً از فرآورده های زنبور عسل و کاملاً طبیعی می باشند تهیه شده است.

طرح سراسری تطهیر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل رویال ژله و بره موم بر روی مشکلات زنان در رحم، این مرکز در نظر دارد به منظور درمان این مشکلات، برای 100 نفر بطور رایگان ثبت نام نماید.
بودجه طرح:
بودجه در نظر گرفته شده برای اجرایی شدن این طرح توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل، مبلغ 50.000.000 ریال است که برای 100 نفر به صورت رایگان قابل اجراست.
ماهیت و هدف طرح:
طبق پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته طی 20 سال گذشته توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل حکیم درباره تأثیرات معجزه آسای عسل رویال ژله و بره موم بر روی مشکلات زنان در رحم(عفونت ها، کیست ها و فیبرم ها) مرکز در نظر دارد به منظور درمان برای 100 نفر و بطور رایگان پماد یک دو سه تطهیر را داخل بسته ای برای ثبت نام کنندگان قرار دهد.
مبلغ هر بسته 500.000 ریال می باشد که توسط مرکز پرداخت می شود. و در مقابل مصرف کننده باید یک گزارش 5 الی 10 خطی از تأثیرات مصرف پماد یک دو سه تطهیر را برای مرکز ارسال نماید.
جمع آوری اطلاعات درباره تأثیرات بسته های اهدایی مهم ترین هدف طرح تطهیر است.
تاریخ انجام طرح سراسری تطهیر:
متقاضیان می توانند از تاریخ 1/7/1392 لغایت 1/8/1392 برای ثبت نام به دفتر مرکزی قم واقع در بلوار محمد امین (ص) بین کوچه 11 و 13 مراجعه نمایند. ضمناً ثبت نام کنندگان می توانند تا حداکثر تا تاریخ 10/8/1392 گزارشات خود را به مرکز ارسال نمایند.
محتویات بسته های یک دو سه تطهیر:
هر یک از این بسته ها شامل 7 عدد آپلیکاتور + 7 عدد گاز استریل + 1 عدد پماد شستشو + 1 عدد پماد یک دو سه تطهیر می باشد.
پماد شستشو متشکل از عسل اورگانیک کردستان و پماد تطهیر متشکل از 33% عسل اورگانیک کردستان + 33% رویال ژله مایع + 33% بره موم تصفیه شده ی ایرانی، که تماماً از فرآورده های زنبور عسل و کاملاً طبیعی می باشند تهیه شده است.

افتتاح خبرنامه شفاسنتر

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

قابل توجه بازدیدکنندگان و دانشجویان محترم شفاسنتر

بخش خبرنامه سایت با هدف اطلاع رسانی و ارسال آخریت تغییر و تحولات جامعة علوم القرآن للشفاء و اخبار برگزاری کلاس های آموزشی و همایشات مرکز راه اندازی شد.

شما می توانید جهت دریافت آخرین اخبار مرکز پژوهشی، برگزاری کلاس های آموزشی و همایش ها، در خبرنامه سایت عضو شوید.

جهت عضویت در خبرنامه شفاسنتر از پایین سایت استفاده کنید.

طرح إفطار با عسل و إمساک با عسل

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

به منظور پیشگیری و تسریع در بهبودی در ماه مبارک رمضان

طرح إفطار با عسل و إمساک با عسل
پیامبر اکرم (ص): "بر شما باد دو درمان، عسل و قرآن"

 

برای اجرای طرح افطار با عسل و امساک با عسل و تهیه گزارشی 15 خطی باید به نکات زیر توجه نمایید:
یک کیلو عسل برای روزه داران در نظر گرفته شده و برابر است با 40 قاشق غذاخوری برای 20 روز مصرف.
گزارشی از تأثیرات مصرف عسل کوهی در طول این 20 روز بر بیماری هایتان و یا برطرف نمودن ضعف و یا غیره بر بدنتان را در 15 خط و با ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ شروع، و تلفن تماس و امضاء در اختیار مرکز برای ثبت در صفحه گزارشات درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل ارسال نمایید.
مصرف عسل ها باید به روش های زیر انجام پذیرد:
برای ایام ماه مبارک رمضان با یک قاشق غذاخوری عسل روزه را باز کنید و چه بهتر است که پس از حدود 10 دقیقه افطار با مقداری آب گوارا (نه چندان سرد و نه چندان گرم) افطار را شروع کنیم. و برای سحر، پس از خوردن سحری و مسواک زدن، یک قاشق غذاخوری عسل مصرف نموده و با مقداری آب دهان را بشویید و امساک را شروع نمایید.
برای ایام بعد از ماه مبارک رمضان:
مصرف یک قاشق غذاخوری عسل صبح ناشتا و یک قاشق غذاخوری عسل در آخرین لحظه قبل از خواب.
 
نحوه ارسال گزارشات
برای ارسال گزارشات خود می توانید:
 1. به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید.
 2. از صفحه ارتباط با ما گزارش خود را ارسال کنید.

اولین جلسه جامعة علوم القرآن للشفاء برگزار شد

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی در ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز، اولین جلسه جامعة علوم القرآن للشفاء با عنوان اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی در ایران برگزار شد.

این همایش روز جمعه هفتم تیرماه سال جاری در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با حضور صدها نفر از علاقمندان به علوم قرآنی و طب اسلامی از ساعت 9 صبح آغاز شد.

جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری بین المللی قرآن استاد حسین یزدان پناه (مقام ممتاز مسابقات کشوری) آغاز و سپس با نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ادامه یافت.
سخنرانان این جلسه به ترتیب استاد محمد هاشم زمانی پژوهشگر قرآنی، استاد مهدی صادقی تهرانی پژوهشگر طب و علوم قرآنی، استاد خدام الحسینی محقق طب سنتی و دکتر مرادی متخصص طب سنتی بودند.

این جلسه همچنین پس از سخنرانی سخنرانان جلسه با پرسش های متعدد حضار در جلسه و در رابطه با مشکلات و بیماری های مختلف و پاسخ های استاد مهدی صادقی تهرانی ادامه یافت.

عکس ها و گوشه هایی از فیلم این همایش را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

شفاسنتر برگزار میکند: اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

دسته بندی: اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

جامعة علوم القرآن للشفاء در حال برپایی اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی می باشد.

برای اطلاع از اطلاعیه این مرکز به آدرس زیر بروید:

اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی در ایران

دانشکده طب سنتی در همه دانشگاه های پزشکی تيپ يک تاسيس می شود

دسته بندی: اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

معاون طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت : در حال حاضر هفت دانشکده طب سنتی در کشور وجود دارد و تا پایان امسال همه دانشگاههای علوم پزشکی تیپ یک ، دارای دانشکده طب سنتی خواهند شد .

گسترش طب سنتی و گیاهان دارویی در سال تولید ملی

دسته بندی: اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی گسترش گیاهان دارویی، طب سنتی و افزایش مراكز آن را از مهمترین اقدامات وزارت بهداشت در سال تولید ملی دانست.

اولین کارگاه تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی در ایران

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

مرکز در نظر دارد 10 جلسه کارگاهی را برای اولین بار در ایران برگزار نماید.
 این جلسات ماهانه و هرکدام با موضوع خاصی است که مردم برای درمان به آن احتیاج دارند.
 حضور در جلسات رایگان اعلام شده لیکن از کسانی که ثبت نام می نمایند برای هر جلسه 35.000 تومان  دریافت می شود و یا اینکه در عوض پرداخت حق ثبت نام می توانند 2 الی 3 صفحه مقاله یا گزارش درباره موضوع هر جلسه به مرکز ارائه نمایند.
جمعاً 350.000 تومان حق ثبت نام است که می توانید با ارائه ده مقاله و یا گزارش از پرداخت آن معاف شوید.
حاضرین در جلسه به دو دسته تقسیم می شوند:
 •  حضور رایگان: هیچ گونه تعهدی را مرکز در مقابل آنان در ارائه پایان نامه و غیره را ندارد و این افراد بصورت مستمع آزاد حق هیچ گونه سؤال را در جلسه نداشته وکارت عضویت دریافت نمیکنند.
 • حضور با ثبت نام: مرکز در مقابل امتحانی که در انتهای دوره آموزشی از آنان دریافت می نماید پایان نامه تحصیلی از مرکز بیروت (لبنان) به آنان اعطا خواهد نمود و این افراد حق سؤال در جلسه را داشته و حداقل حضور در جلسات 70% از کل است که ثبت خواهد شد.

محل برگزاری کارگاه آموزشی:

قم - خیابان معلم - سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

زمان برگزاری جلسه اول:

جمعه هفتم تیرماه 1392 ساعت 9 صبح

اولین همایش عسل درمانی برگزار شد

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

اولین همایش عسل درمانی برگزار شد

اولین همایش عسل درمانی توسط مرکز پژوهشی درمان با عسل حکیم و فرآورده های زنبور عسل جامعة علوم القرآن للشفاء در ماه مبارک رمضان 1433 ه.ق مطابق با تیرماه 1391 در استان قم برگزار شد.

<<  1 2 [3

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

 • دانشنامه شفاسنتر
 • فروشگاه عسل حکیم
 • جامعة علوم القرآن