• اخبار

زمان افتتاحیه فاز اول نمایشگاه Bee to be

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

نمایشگاه زنبور برای زندگی

 زمان افتتاحیه فاز اول نمایشگاه Bee to be

پس از گذشت بیش از سی سال تجربه آزمایشی و تحقیقاتی زنبورداری و تولید و بسته بندی عسل و فرآورده های جانبی آن توسط آقای محمد مهدی صادقی نویسنده کتاب «نوشیدنی های شفابخش» و شرکت در نمایشگاه های بین المللی ایران، لبنان، بحرین، کویت، کره جنوبی، ترکیه و کردستان عراق، با تحقیقاتی که ایشان در کارخانه نمایشی کره جنوبی و موزه زنبورعسل اسپانیا انجام دادند، ایده طراحی و احداث نمایشگاه بین المللی Bee to Be کامل شد.


اکنون بعد از سه سال طراحی و معماری خاص و کم نظیر که مشابه آنرا نمیتوانید در کل جهان بیابید، فاز اول این نمایشگاه جمعه پنجم خرداد 1402 افتتاح خواهد شد.

فاز اول این نمایشگاه شامل نمایش زندگی زنبورعسل در تولید، برداشت و ذخیره سازی عسل، رویال ژله، گرده گل، موم و بره موم در آکواریوم های زنبورعسل می باشد.


محل احداث این نمایشگاه در فاصله 30 کیلومتری قله برف انبار شهر توریستی کهک (نوفل لوشاتو)واقع شده است.

روز جهانی زنبور - 31 اردیبهشت

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

روز جهانی زنبور - 31 اردیبهشت

🌸🌸🌸
🌸🌸
🌸
🐝🌸 31 اردیبهشت روز جهانی زنبور
🐝🌸 زنبورها را حفظ کنیم
🌸🐝WORLD BEE DAY-20 MAY
🌸🐝SAVE THE BEES
🌸
🌸🌸
🌸🌸🌸

 

این رخداد بین المللی، 20 می / 31 اردیبهشت هر سال، صیانت و حفاظت از موجودات گرده افشان در جهان بویژه زنبورعسل را بیشتر مورد توجه کشورها قرار می دهد.

 

جهان بدون گرده‌افشان‌ها جهانی بدون تنوع غذایی و در طولانی مدت جهان بدون امنیت غذایی است.

زنبورها و گرده‌افشان‌ها یک سوم غذایی که در جهان تولید می‌شود را پایدار می‌کنند.

فائو برآورد کرده است که از حدود ۱۰۰ گونه محصولی که ۹۰ درصد غذای جهان را تامین می‌کند.

حدود ۷۱ گونه توسط زنبورعسل گرده‌افشانی می‌شود.

افزون بر این سهمشان در امنیت غذایی را با محصولات بسیار مغذی چون عسل، ژل ملکه و گرده ایفا می‌کنند.

خبر فوری: اقدامات برای تهیه پروپوزال علمی مقابله با کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی قم

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

خبر فوری: اقدامات برای تهیه پروپوزال علمی مقابله با کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی قم

بنام خدا
امروز تاریخ 20 اسفند 1398 در جلسه ای که با آقای دکتر کوهپایه ای معاونت مرکز پژوهشی علوم پزشکی قم داشتیم، آقای صادقی تاکید کردند که طبق آخرین پژوهش های انجام شده روی ده نفر کرونایی به نتایج زیر دست یافتیم:
عملیات اعطای گرما به مریض با در نظر گرفتن مریضی که دمای بدنش از حالت طبیعی خارج شده و به دمای 38 تا 39 درجه رسیده است، در عرض 5 ساعت بوسیله چند پتوی گرم باعث کمک بدن در بالا بردن دمای خود و نابودی ویروس ها می شود. با توجه به اینکه مریض هایی که تب داشتند و گرما دهی برای آنها انجام‌ شده است، از نتایج بهبودی بیشتری برخوردار بوده اند. ضمنا این نتیجه گیری با مصرف داروهای متداول که بیمارستان به بیماران کرونایی می دهد، و عصاره حکیم جی 50 درصد و حکیم دی و عسل کردستان با دوزهایی که آقای صادقی تعیین کرده و نیز مصرف مایعات در 48 ساعت از جمله آب میوه ها، انجام شده است.
لذا، برای بررسی اینکه تاثیرات درمانی با وجود تب و ایجاد گرما به تنهایی میسر است یا نه، قرار شد با آقای دکتر مظفری و آقای محمدی سوپروایزر بیمارستان شهید بهشتی، بررسی ها و تحقیقات مربوط انجام شده و برای این منظور پروپوزال علمی پژوهشی نوشته شود.

پک مقابله با کرونا - پرونده های بیماران شفایافته

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

پک مقابله با کرونا - پرونده های بیماران شفایافته

اولین برزورسانی: 19 اسفند 1398 ساعت 11:20 صبح

آخرین بروزرسانی: 10 شهریور 1399 ساعت 12:00

بنام خدا

به لطف و عنایت حق تعالی و با کارشنکنی ها و سنگ اندازی های بسیاری از کسانی که میتوانستند کمکی کنند به این روش مقابله، ولی امتناع کرده و به هر دلیلی مانع تراشی کردند، توانستیم به صورت تحقیق و پژوهش بر روی ده ها بیمار کرونایی، روش مقابله خود را تکمیل کردیم و اکنون با قدرت تمام اعلام میداریم که بیماران کرونایی به راحتی میتوانند رو به بهبودی بروند.

 

روش مقابله ما  به روش مبارزه با کنه واروا زنبورعسل هست.

آنچه که در این صفحه از سایت خواهید خواند:

  1.  روش مقابله به صورت مشروح
  2.  پرونده های بیماران کرونایی شامل چت های آنها داخل نرم افزار واتساپ و همچنین فیلم یا عکس از مدارک پزشکی ایشان
  3.  صدای بیماران کرونایی که شرح حالشان از زبان خودشان هست

 

To all English Viewers of this Article
How to kill COVID-19 in just 48 hours
How to kill coronavirus like killing of Varroa Mite of the bees

Since the outbreak of Coronavirus (COVID19), this research center, due to the lack of a definitive drug, we have been trying to find a solution to treat patients with this virus, and from the very beginning, we have achieved extraordinary results.
The first patient with corona disappeared on March 6, 2020, due to the severity of his symptoms within 48 hours, all symptoms of severe cough, bitterness in the mouth, shortness of breath, fever and chills, and general weakness. After that we tested our way of treatment with a package called "Coronavirus Package" for 50 patients. The results of this trial on each patient were miraculously revealed within 48 hours of use, and thanks to God, they were all cured. To this date, more than 300 people who has coronavirus have been treated with our "Coronavirus Package".
The news of these successes has been posted on the website, Telegram channel and Shafasenter's Instagram page from the very beginning.
We would like to inform you that with the experimental trials of 50 corona patients who have been monitored directly in WhatsApp software (our communication bridge with them), all of them have improved in 48 hours. All medical records and their messages are available in audio and text. And we are ready to provide all the documents.
We are fully prepared for any Documents and treatment way we have found, as well as the claim we have, and we are not afraid to provide any evidence or evidence that we have gathered.

We just used Honey, Fresh Royal Jelly and Propolis to killing coronavirus in just 48 hours.

Honey, royal jelly and propolis are abundant in the world. With the healing method we have discovered, all the people in the world who have coronavirus can defeat it and survive.


Ali Noorian
Qom - IRAN
00989124529728 (Phone + WhatsApp Messenger)
ali.noorian AT gmail.com

 

نکته حائز اهمیت اینکه بسیاری از تنگ نظران و معاندین روش مقابله مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبورعسل حکیم، با کوته فکری خود ما را مورد هجوه های خود قرار داده و عنوان کردند که شما میخواهید از آب گل آلود ماهی بگیرید و کسب درآمد کنید. جواب ما به ایشان و هر کسی که این مقاله را میخواند و احساس میکند ما نیازمند کسب درآمد از این کشف روش مقابله خود هستیم، اعلام میکنیم که:

مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبورعسل حکیم اعلام میدارد، با ارائه روش مقابله خود به کلیه مردم دنیا و از طریق این وبسایت، مفتخریم بیماران مبتلا به کرونا را طی 48ساعت تا 80% مقابله با کرونا بکنیم. این نتیجه پژوهش بر روی بیش از 1000نفر بیمار کرونا مثبت هست که از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در کشور بر روی آنها کار کرده ایم.
از کلیه مردم جهان خواهشمندیم جهت مقابله خود، اگر دوست دارند، از محصولات ما استفاده کنند. و در صورت تمایل، به راحتی و از هر جای دیگر دنیا که میتوانند، موارد ذکر شده داخل روش مقابله ما را تهیه و طبق دستور مصرف کنند.

چرا که هدف ما به هیچ وجه کسب درآمد از این روش مقابله نیست. مدعای ما نیز ارائه روش مقابله به صورت کاملا شفاف و واضح هست. بدون هیچ کم و کسر و کتمان حقیقت. چرا که اگر شما به صورت حضوری هم به ما مراجعه کنید یا پیام تلفنی بدهید، دقیقاً همین روش مقابله را برایتان ارسال خواهیم کرد.

 

 

روش مقابله با کرونا به روش مبارزه با کنه واروا زنبورعسل

 پك كرونا
بروش مبارزه با كنه وارواي زنبور عسل  ( عسل حكيم)
طي ٤٨ ساعت
بايد تمام مصرف غذايي شما بصورت مايع بدون چربي و نشاسته باشد.

آبميوه ها
آب سيب تازه
آب اناناس تازه
آب هويج تازه
آب ليمو شيرين تازه
شير جوشيده گرم و سالم
عصاره گوشتهاي تازه و سالم
(البته آبميوه ها مصرفش لازم است باشد و الباقي واجب نيست)

صبح اول وقت بيداري
يك قاشق غذاخوري از حكيم G   ٥٠ درصد را كه در يخچال نگهداري كرده ايد را  آرام آرام ميل نماييد.
و پس از نيم ساعت
از شربت آب ولرم با  سه قاشق غذاخوري عسل كردستان بهمراه دوعدد ليموترش تازه را ميل فرماييد.
و پس از نيم ساعت
 يك قاشق مرباخوري حكيم D  همراه با يك ليوان آب ليموشيرين ميل فرماييد.
اينكار را براي ظهر و شب نيز انجام دهيد (یعنی روزانه 3مرتبه)

شب موقع خواب بايد تاجاييكه ميتوانيد لحاف روي خود كشيده ( ميتوانيد از كرسي استفاده كنيد) تا با بيشترين گرما و تعرق بتوانيد از قدرت ويروس در بدن بكاهيد.
دماي محيطي كه در آن ميخوابيد به اندازه اي باشد تا بتوانيد راحت در آن نفس بكشيد(بيش از ٣٠ تا ٣٥ نباشد)
بهبودي در ٢٤ ساعت اول ٥٠ درصد
و پس از ٤٨ ساعت ٧٠ درصد
وپس از ٧٢ ساعت
به اميد خدا تمامي آثار بيماري از بدن خارج خواهد شد.
به ياري خدا كرونا از شما همانند كنه وارواي زنبور عسل دور و يا نابود خواهد شد.
كرونايي محترم شما ميتوانيد از طريق واتساب بااستاد محمد مهدي صادقي براي رفع مشكلات ويروس كرونا درتماس باشيد ٠٩١٢٧٥٥٣٠٣٠
سايت شفاسنتر

 

پرونده های بیماران را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

خبر فوری: کشف یک روش درمانی برای کرونا

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

خبر فوری: کشف یک روش درمانی برای کرونا

🔴 خبر فوری:

مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبورعسل حکیم، از زمان شیوع ویروس کرونا در قم به تکاپو برای یافتن راه درمان و یا حداقل بهبودی و رفع مشکلات و عوارضات حاد تنفسی و مشکلات ریوی مبتلایان به این بیماری خطرناک بوده و هست.

هم اکنون چند بیمار با تست کرونای مثبت زیر نظر این مرکز در حال درمان هستند. یعنی تمامی رژیم غذایی و روش زندگی آنها تحت نظر و با دستورات مستقیم جناب آقای دکتر محمدمهدی صادقی در حال پیگیری و اجراست. 🔴 و اما خبر خوب و شادی آفرین اینکه یکی از بیماران تحت مراقبت، با تغییراتی در روال درمانش که از دیروز انجام شده است، اکنون پس از گذشت کمتر از 12ساعت نسبت به تغییر فوق الذکر، گزارشی مبنی بر کم شد عوارض حاد تنفسی وی تا میزان 50% ، کم شدن سرفه های شدید وی تا میزان 50درصد و همچنین بهبودی وضع کلی جسمانی تا میزانی که امید بیمار به زندگی و ادامه درمان بسیار زیاد و غیرقابل وصف شده است.

روشی که ما در حال انجام آن بر روی بیماران کرونای مثبت هستیم، به روش زنبورعسل در مقابل کنه واروا هست.

همچنین از عصاره حکیم جی 50% که عصاره ترکیبی از عسل و رویال ژله خالص هست، برای تقویت سیستم ایمنی بدن بیماران و نیز رفع مشکلات حاد تنفسی استفاده میکنیم.

این خبر در تاریخ 15 اسفند 1398 (2020.03.05) ساعت 11:30 صبح منتشر میگردد.

@virus.corona.news @virus_cruna @corona_virus_iran @corona.iran #کروناویروس #کرونا #کرونا_را_شکست_میدهیم #کروناراشکست_میدهیم #corona #coronarenderer

بسته مقابله با کرونا اهدایی مرکز پژوهشی عسل حکیم برای بیماران کرونایی

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

بسته مقابله با کرونا اهدایی مرکز پژوهشی عسل حکیم برای بیماران کرونایی

بسته 3.000.000 ریالی مقابله با کرونا
اهدایی مرکز پژوهشی"عسل حکیم" به کسانی که تست کرونا آنها مثبت است
www.shefacenter.ir
09127553030

 

با توجه به حجم بالای پیام ها و تماس های دریافتی، لطفا جهت هماهنگی برای دریافت این بسته به شماره فوق از طریق پیام رسان واتساپ پیام بفرستید.

مقابله و درمان آنفلوانزا و کرونا با عصاره عسل زنجبیل

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

بنام خدا

 

در پی شیوع ویروس سرماخوردگی جدید از خانواده آنفلوانزا و با نام کرونا ویروس

ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه مردم جهان لازم دانستیم محصول بی نظیر و با سابقه خود را با نام "عصاره عسل زنجبیل" بار دیگر به مردم جهان یادآوری کنیم.

با تحقیقات و پژوهش هایی که بر روی حدود 10.000 نفر طی چند سال گذشته انجام شده است، متوجه تأثیرات درمانی بسیار سریع برای رفع آنفلوانزا در مبتلایان عادی و سخت شده ایم. لذا در خصوص ویروس کرونا که از خانواده آنفلوانزا می باشد، این محصول بی نظیر را به شما معرفی می نماییم.

 

و با توجه به اینکه از عوارض شایع ویروس کرونا، درگیری مجاری تنفسی خصوصاً ریه می باشد، طبق تحقیقاتی که بر روی هزاران نفر مرکز پژوهشی عسل حکیم انجام داده است، «رویال ژله زنبورعسل» برای پیشگیری و مقاوم سازی و درمان مشکلات تنفسی و ریه به گونه ای معجزه آسا عمل می نماید.

 

به اطلاع عموم مردم شریف میرسانیم، همانگونه که در سال های گذشته طرح هایی برای کارهای پژوهشی خود در نظر گرفته بودیم، اینبار نیز مجموعه عسل حکیم با در دست داشتن محصولی باسابقه و تایید شده توسط وزارت بهداشت بعنوان غذا و دارو به نام «عصاره عسل زنجبیل» ، که میتواند در شرایط کنونی کشور راهگشای افزایش ضریب ایمنی بدن و مقابله و درمان ویروس های آنفلوانزا و کرونا باشد، با توجه به افزایش بی رویه قیمت ها (زنجبیل تا 40% و عسل تا 10% و رویال ژله تا 20%) نه تنها قیمت این محصول را افزایش نمیدهیم، بلکه 10% زیر قیمت مصوب سال 1397 برای مراجعان حضوری و ارسال رایگان برای شهرستان ها در نظر گرفته شده است.

 

لازم بذکر است عدم رسانه ای شدن مصرف زنجبیل برای آنفلوانزا بدلیل کمبود آن در کشور است

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد عصاره عسل زنجبیل این مقاله را مطالعه کنید.

اولین همایش شفا با عسل از دیدگاه قرآن و احادیث در شهر تاریخی کاشان

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

اولین همایش شفا با عسل از دیدگاه قرآن و احادیث در شهر تاریخی کاشان

📌اولین همایش شفا با عسل از دیدگاه قرآن و احادیث
در شهر تاریخی کاشان برگزار میگردد.


زمان:پنجشنبه 1397/11/11 ساعت 10 الی 12
مکان:سالن اجتماعات اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی کاشان

احتمال افزایش قیمت های محصولات عسل حکیم از ماه آینده

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

به نام خداوند بخشنده و مهربان

قابل توجه کلیه بیماران عزیز، مشتریان محترم، نمایندگان و مراکز پخش محصولات عسل حکیم در سراسر جهان

 

همانگونه که مستحضر هستید، در ماه ها و هفته ها و روزهای اخیر، سیر صعودی و لجام گسیخته قیمت ارز و طلا و به تناسب آن کلیه اقلام مورد نیاز و مایحتاج مردم ایران به صورت چشمگیر و  قابل توجهی شاهد افزایش قیمت ها بوده و هستیم.

محصولات و تولیدات کشاورزی همچون عسل نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ا در امر تولید و بسته بندی عسل و دیگر محصولات کشاورزی مرتبط با آن نیز به صورت قابل توجهی افزایش داشته است.

لذا بدینوسیله به اطلاع میرساند در صورتی که این روند صعودی افزایش قیمت ها همچنان ادامه داشته باشد، بر خلاف میل باطنی مجموعه بزرگ عسل حکیم، مجبور به افزایش قیمت ها خواهیم بود. درصد افزایش قیمت ها مشخص نیست ولی با سیر صعودی بازار حداقل شاهد 20% افزایش قیمت خواهیم بود.

 

 

توجه    توجه

در صورت افزایش قیمت محصولات کشاورزی طی چند روز آینده، تولیدات عسل حکیم قیمت های خود را 20درصد به بالا متناسب با بازار و روند صعودی بالا خواهد برد.

پایان خبر

تاریخ 16 اردیبهشت ماه 1397

حضور عسل حکیم در 45امین کنگره جهانی صنعت زنبورداری جهان

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

حضور عسل حکیم در 45امین کنگره جهانی صنعت زنبورداری جهان

حضور عسل حکیم در 45امین کنگره جهانی
صنعت زنبورداری جهان - مهرماه 1396
ترکیه - مرکز همایش های استانبول

 

زمان برگزاری: 29 سپتامبر تا 4 اکتبر 2017

مکان برگزاری: مرکز همایش های استانبول - ترکیه

محل غرفه ها: غرفه شماره A11 و همچنین غرفه های شماره 114 , 115 در پاویون جهموری اسلامی ایران

افتتاح صفحه رسمی شفاسنتر در اینستاگرام

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

افتتاح صفحه رسمی شفاسنتر در اینستاگرام

📢 اخبار شفاسنتر :

🌹🌹 هو الشافی 🌹🌹

❤️ یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکرُهُ شِفآءٌ ❤️
❤️ اى که نامش دوا و ذکرش شفا است ❤️

در راستای ارتباط نزدیک تر و اطلاع رسانی سریع در شبکه های اجتماعی، صفحه رسمی «شفاسنتر» در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» راه اندازی شد.

👈 از این پس میتوانید با مراجعه به مطالب ما در اینستاگرام، به طور مستقیم به بحث و گفتگو در موارد گوناگون مشاوره و پرسش و پاسخ در مورد بیماری ها پرداخته، همچنین از سوالات و مشکلات دیگران و پاسخ های این مرکز برای آنان دیگر مطلع شوید، در بسیاری از موارد سوال و مشکلات شما را قبلاً شخص دیگری نیز پرسیده و به پاسخ خود رسیده است.

🎁 با معرفی این صفحه به آنان که دوستشان دارید، فرصت خواندن مطالب این پایگاه را به آنها هدیه کنید.

🔷 آدرس صفحه رسمی «شفاسنتر» در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shefacenter/


🐝 کانال رسمی شفاسنتر در تلگرام:
@shefacenter_ir

دومین کانال تلگرامی شفاسنتر راه اندازی شد

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل, اخبار مرکز تخصصی درمانی بر پایه علوم قرآنی

دومین کانال تلگرامی شفاسنتر راه اندازی شد

📢 اخبار شفاسنتر :

همراهان گرامی "شفاسنتر"،
سلام

به منظور مدیریت بهتر و نظم بیشتر و منسجم در ارائه خدمات مشاوره و پژوهش های مرکز «شفاسنتر» ، کانال شفاسنتر را به دو کانال مجزا تقسیم نموده ایم:

👈1- کانال مرکز درمان شفاسنتر:
🔹جهت ارائه پرونده های بیماران در حال درمان و نیز پرونده های بیمارانی که بحمدالله مداوا شده اند. به صورت مستند و گویا
@shefacenter_darman

👈 2- کانال مرکز پژوهشی شفاسنتر:
🔹جهت ارائه مقالات، نتیجه پژوهش ها، اخبار و رویدادهای شفاسنتر
@shefacenter_ir
🌺 لذا از شما دعوت می شود تا در کانال دوم ما نیز عضو شوید.

امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در ارائه خدمات مشاوره و پژوهش های این مرکز در خدمت شما باشیم.
با تشکر

اخبار شفاسنتر: کنترل قند خون دختر 28 ساله بوسیله عسل درمانی

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

اخبار شفاسنتر: کنترل قند خون دختر 28 ساله بوسیله عسل درمانی

📢 خبر شفاسنتر 📢

دختری 28 ساله حدود پنج سال انسلین برای قند خونش استفاده میکرد درحالیکه قند او بین 250 تا 350 متغیر بود و هیچگاه نرمال نمي شد.
مرکز شفاسنتر توانست با رژیم ده روزه با کمک «عسل کردستان» «عسل زرشک» «عسل سبزینه» «حکیم D » «حکیم G50%» و «گرده گل» قند او را تنظیم نماید.
لازم بذکر است فقط در طی رژیم و همراه با مصرف انسلین بمقدار قبل از رژیم قند او 60 تا 140 متغیر بود، و برای عدم افت قند پیشنهاد شد که انسلین مصرفی کاهش یابد، و یا مصرف عسل بیشتر شود.

📌 این پژوهش نشان میدهد:
بامصرف چهار عنصر شفابخش «آب» «شیر» «آبمیوه ها» «عسل» میتوان متابولیسم بهم ریخته بدن را بطرف بهبودی سوق داد.

این فرد باید به آنچه درطول عمرش مصرف میکند بنگرد، و با یک نگاه عمیق از آنچه ضرر خوردنش بیش از نه خوردنش است و آنچه  مصرفش برای او ضرر دارد بپرهیزد. و بیشتر به مصرف شفابخشها بپردازد تا ضرربخشها و در خوردن غذابخشها دقت لازم را بعمل آورد.

به نقل از 🐝 کانال رسمی تلگرام شفاسنتر
https://telegram.me/shefacenter_ir

اخبار شفاسنتر: درد شدید در ناحیه مهره های گردن

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

اخبار شفاسنتر: درد شدید در ناحیه مهره های گردن

📢 خبر شفاسنتر 📢


سلام استاد - در پایین مهره گردن احساس درد شدیدی دارم که به دست راستم میزند و درد و تیر میکشد. دکتر کلاسیک فاصله مهره گردنی تشخیص داده و شکسته بند هم ساییدن دو مهره را. لطفا در کانال شفا سنتر پاسخ بدهید همه استفاده کنند . سپاس استاد

 

پاسخ حکیم صادقی:

علیکم السلام
لازم بذکر است که در نگهداری مهره های گردن و کمر یا بطور کلی عرض کنم ستون فقرات، عضلات اطراف این مهره ها نقش اساسی و حیاتی را در نگهداری آنها ایفا می نمایند .
لذا بنده بجای اینکه در این چنین افرادی خصوصا در سنین کمتر از 40 تا 50 سالگی از ساییدگی و فاصله مهره ها سخن به میان آورم ،
در فکر تقویت عضلات آن قسمت خواهم بود.

اعطای عسل کردستان همراه با حکیم c در تمامی بیماران تاثیر خود را برای تقویت و آرامش اعصاب آن منطقه گذاشته، در ضمن
ورزش و نرمش مناسب برای آن منطقه همراه با تقویت تاثیر را دوچندان خواهد نمود.

به نقل از 🐝 کانال رسمی تلگرام شفاسنتر
https://telegram.me/shefacenter_ir

اخبار شفاسنتر: مراحل ثبت اختراع شفاسنتر در آمریکا

دسته بندی: اخبار مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبور عسل

اخبار شفاسنتر: مراحل ثبت اختراع شفاسنتر در آمریکا

📢 خبر شفاسنتر 📢


در یکی دو هفته پیش رو پرونده های ثبت اختراع عصاره گیری توسط عسل از ایالات متحده آمریکا، برای این مرکز خواهد رسید.
بلافاصله بعد از آن برای ثبت این اختراع که تاثیر بزرگی را در تولید مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی خواهد گذاشت در ایران مشغول خواهیم شد.
🔸ثبت این اختراع در آمریکا و بعد در ایران بدلایل امنیتی بود.

به نقل از 🐝 کانال رسمی تلگرام شفاسنتر
https://telegram.me/shefacenter_ir

[12 3 4  >>  

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن