نیروی جنسی و راهکارهای اعتدال و درمان آن در زنان و مردان با نگاهی به طب سنتی چیست

دسته بندی: طب سنتی و گیاهی, نیروی جنسی، مشکلات آن و ناباروری, زنان، بارداری، نازایی، نوزادان, مزاج ها

پرسش و پاسخ مکرر

من دارای شهوت بالایی هستم شوهرم در ارضا کردن من ناتوان است یا برای ایجاد ارضای شهوت خودم بعنوان یک بانوی جوان چه کنم ؟؟؟؟

آمیزش شرعی با نگاه طب روایی

 عنه علیه السلام : لا تَقرَبِ النِّساءَ فی أوَّلِ اللَّیلِ لا شِتاءً و لا صَیفا، و ذلِکَ أنَّ المَعِدَةَ وَ العُروقَ تَکونُ مُمتَلِئَةً و هُوَ غَیرُ مَحمودٍ ، یُتَخَوَّفُ مِنهُ القولَنجُ وَ الفالِجُ ، و اللَّقوَةُ ، و النِّقرِسُ ، و الحَصاةُ ، و التَّقطِیرُ ،وَ الفَتقُ وَ ضَعفُ البَصَرِ و الدِّماغِ.

 فَإِذا أُریدَ ذلِکَ فَلیَکُن فی آخِرِ اللَّیلِ ؛ فَإِنَّهُ أصَحُّ لِلبَدَنِ ، و أرجى لِلوَلَدِ ، وَ أذکى لِلعَقلِ فِی الوَلَدِ الَّذی یُقضى بَینهُما.

  امام رضا علیه السلام :  آغاز شب ، چه در زمستان و چه در تابستان ، با زنان آمیزش مکن .این ، بدان جهت است که معده و رگ ها پُرند و این ، وضعیت مناسبى [براى آمیزش] نیست و بیم قولنج و فلج و لرزش چانه و نِقرس( نوعى بیمارى که در نتیجه بالا رفتن اسید اوریک خون پدید مى آید) و سنگ [کلیه ]و تقطیر (چکایش) بول وفتق و ضعف در بینایى و ذهن مى رود . پس اگر اراده آمیزش دارد ، باید در پایان شب باشد که براى بدن ، سالم تر و براى فرزند [آوردن] ، امیدوارتر و براى افزونى هوش فرزندى که در این میان پدید مى آید ، بهتر است

  📚 طب الامام الرضا علیه السلام : ص 64 ، بحار الأنوار : ج 62 ص 327

عنه صلی الله علیه و آله ـ فی وَصِیَّتِهِ لِعَلِیٍ علیه السلام ـ : یا عَلِیُ ، عَلَیکَ بالجِماعِ لَیلَةَ الإثنَینِ ؛ فَإنَّهُ إن قُضِیَ بَینَکُما وَلَدٌ یَکونُ حافِظا لِکِتابِ اللّه ِ، راضِیا بِما قَسَمَ اللّه ُ عز و جل .

 یا عَلِیُ ، إن جامَعتَ أهلَکَ فی لَیلَةِ الثُّلاثاءِ فَقُضِیَ بَینَکُما وَلَدٌ ؛ فَإِنَّهُ یُرزَقُ الشَّهادَةَ بَعدَ شَهادَةِ أن لا إلهَ إلاَّ اللّه ُ و أنَّ مُحَمَّدا رَسولُ اللّه ِ، و لا یُعذِّبُهُ اللّه ُ مَعَ المُشرِکینَ ، و یَکونُ طَیِّبَ النَّکهَةِ وَ الفَمِ، رَحیمَ القَلبِ، سَخِیَ الیَدِ، طاهِرَ اللِّسانِ مِنَ الغیبَةِ وَ الکِذبِ وَ البُهتانِ .

 یا عَلِیُ ، إن جامَعتَ أهْلَکَ لَیلَةَ الخَمیسِ فَقُضِیَ بَینَکُما وَلَدٌ ؛ فَإِنَّهُ یَکونُ حاکِما مِنَ الحُکّامِ ، أو عالِما مِنَ العُلَماءِ . و إن جامَعتَها یَومَ الخَمیسِ عِندَ زَوالِ الشَّمسِ عَن کَبِدِ السَّماءِ فَقُضِیَ بَینَکُما وَلَدٌ ، فَإِنَ الشَّیطانَ لایَقرَبُهُ  حَتّى یَشیبَ ، و یَکونُ قَیِّما ، و یرزُقُهُ اللّه ُ عز و جل السَّلامَةَ فِی الدِّینِ وَ الدُّنیا.

 یا عَلِیُ ، وَ إن جامَعتَها لَیلَةَ الجُمُعَةِ و کانَ بَینَکُما وَلَدٌ ؛ فَإِنَّهُ یَکونُ خَطیبا قَوّالاً مُفَوَّها، وَ إن جامَعتَها یَومَ الجُمُعَةِ بَعدَ العَصرِ فَقُضِیَ بَینَکُما وَلَدٌ ؛ فَإِنَّهُ یَکونُ مَعروفا مَشهورا عَالِما، و إن جامَعتَها فی لَیلَةِ الجُمُعَةِ بَعدَ العِشاءِ الآخِرَةِ، فَإِنَّهُ یُرجى أن یَکونَ الوَلَدُ مِنَ الأبدالِ إن شاءَ اللّه ُ تَعالى .

  پیامبر خدا صلی الله علیه و آله ـ در سفارش به على علیه السلام ـ : اى على! بر تو باد آمیزش در شب دوشنبه ؛ چرا که اگر فرزندى میان شما به وجود آید ، حافظ کتاب خدا و راضى به قسمت خدا مى شود .

 اى على! اگر شب سه شنبه با همسرت آمیزش کردى و فرزندى میان شما به وجود آمد ، بعد از گواهى به این که «خدایى جز اللّه نیست» و این که «محمّد ، فرستاده خداست» ، شهادت روزى اش مى شود و خداوند ، او را با مشرکان عذاب نمى کند . خوش بو دهان ، دل مهربان وگشاده دست مى شود ، و از غیبت و دروغ و تهمت ، پاکْ زبان مى شود .

 اى على! اگر شبِ پنج شنبه با همسرت آمیزش کردى و فرزندى میان شما به وجود آمد ، یا فرمان روایى از فرمان روایان و یا دانشمندى از دانشمندان مى شود . و اگر روز پنج شنبه ، هنگام مایل شدن خورشید از وسط آسمان با او آمیزش کردى و فرزندى میان  شما به وجود آمد ، شیطان به او نزدیک نمى شود تا پیر شود و به سرپرستى مى رسد و خداوند ، سلامت دین و دنیا را روزى وى مى گردانَد.

 اى على! واگر شب جمعه با او آمیزش کردى و فرزنددار شدید ، گوینده سخنورِ زبان آور مى شود و اگر عصرِ جمعه با او آمیزش کردى و فرزندى میان شما به وجود آمد ، دانشمندى معروف و مشهور مى گردد و اگر جمعه شب ، بعد از نماز عشا با او آمیزش کردى ، امید است که آن فرزند ، از اَبدال(برگذیدگان هر عصری را گویند و ابدال در حال حاظر 40 نفر و در حلقه دوم بعد از 12 نفر اوتاد در خدمت امام زمان(عج) می باشند) باشد ، إن شاء اللّه تعالى!

  📚من لا یحضره الفقیه : ج 3 ص 553 ح 4899 ، علل الشرائع : ص 516 ح 5 کلاهما عن أبی سعید الخدری

سلام خانمی که ارضا نمیشود دلایل زیادی دارد

مزاج صفراوی، نشانه از غلظت خون، بالابودن خلط صفرا، ضخیم شدن دیواره رحم، قاعدگی دردناک، موقع نزدیکی شرعی درد در واژن دارد، پس بایدرحم‌او با احتیاط خنک شود، و اسپرمش رقیق تر شود، ماالشعیر روزی دولیوان، مالیدن حنا به کف پا و روی رحم،شربت‌سکنجبین‌روزی تا دولیوان یعنی چهارقاشق در یک لیوان و‌نصف قاشق چایخوری بارهنگ بیفراید تا یکماه بخورد، تغذیه ها تا حدودی گرایش سرد و تر شود، مثلا گوشت ماهی بیشتر بخورد، عرق بیدمشک با گلاب مخلوط شود و با اندکی شیرینی بخورد، ادویه گرم را نخورد، قبل نزدیکی حتما همسرش باید رحم و شهوت اورا با دست به غلیان‌بکشد و با سینه او بیشتر بازی کند و‌پشت گوش اورا لمس کند تا تحریک صورت گیرد و این یک سنت است تا شهوت خانم تحریک شود، چای مرکب از بنفشه + ختمی در یک استکان رقیق بخورد، روزی نصف قاشق چایخوری پودر لیمو عمانی شامل مغز و دانه و گوشت و پوست را پودر کندرا در یک لیوان، ابجوش بخورد، روزی یک قاشق چایخوری اسفرزه را در یک لیوان اب سرد فقط اب سرد بخورد، لباس قرمز نپوشد

زیاد بودن شهوت در خانمها ممکن است باعث رشد فیبروم احتمالی و خونریزی شدید در قاعدگی شود .البته این جمله را با صراحت نگوییدچون وحشت و القا بیماری میشود

📚📕💊این خانمها را بگویید مقداری ترشی بخورند شهوتشان کاسته میشود

عروس جوان را این فرمول نگویید چون باعث نازایی میشود

عمده مقالات بخش پزشکی و سلامت به قلم استاد حسین معارفی دارنده وبسایت تجارب طب سنتی و اسلامی و حاصل سالها تجربه ایشان در امر درمان بروش های طب سنتی و اسلامی می باشد. همچنین حق نشر مجدد مطالب ایشان در وبسایت شفاسنتر بدون هیچگونه دخل و تصرف از ایشان اخذ شده است.

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

  • دانشنامه شفاسنتر
  • فروشگاه عسل حکیم
  • جامعة علوم القرآن