رژیم ده روزه با عسل

دسته بندی: مقالات و پژوهش ها

رژیم ده روزه با عسل - عسل حکیم - شفاسنتر

تأثیر شفابخشی عسل بر تنظیم متابولیسم بدن و رساندن وزن به حالت طبیعی (کاهش وزن)

تنظیم متابولیسم بدن و اضافه وزن (چاقی)

مقدمه:

عدم تنظیم متابولیسم بدن و یا افزایش وزن(چاقی و ایجاد سایز نامناسب) می تواند به علل مختلفی در زندگی امروزه اتفاق بیفتد. عادات غذایی خاص، کم کاری تیروئید، عوامل ارثی، مصرف داروهای شیمیایی و به طور کلی اختلالات خونی و غیره که متابولیسم بدن را از حالت عادی خارج می سازد در اثر عدم نگاه درست به آنچه را که انسان در طول روز مصرف می نماید ایجاد می کند.
« ... پس باید انسان به غذای مصرفی خود بنگرد ... » سوره عبس آیه 24
به طور کلی قرآن آنچه را که انسان مصرف می نماید را به سه بخش اصلی شفابخش ها(آب، شیر، عصاره میوه ها و عسل) ، غذابخش ها(نعمت های سالم الهی) و ضرربخش ها(آنچه را که به انسان ضرر می بخشد.) تقسیم نموده است. غذابخش ها و ضرربخش ها را در کتاب «نوشیدنی های شفابخش» به طور مفصل معرفی و مورد بررسی قرار داده ایم.

این مرکز پژوهشی با تحقیقاتی که طی بیش از 25 سال فعالیت خود انجام داده است، متوجه تأثیرات معجزه آسای مصرف شفابخش ها در10 روز به تنهایی برای تمامی بیماران شده است. این رژیم برای هیچ بیماری اعم از قندی، خونی، قلبی و غیره، نه تنها ضرر ندارد، بلکه از شفابخشی خاصی برخوردار بوده و بیمار را به سمت بهبودی کامل سوق می دهد.

یکی از راه های تنظیم متابولیسم بدن و رسیدن به وزن مطلوب و کارکرد مناسب تک تک اعضاء بدن، توجه به آیات الهام بخش و شفابخش سوره نحل در شفا قرار دادن چهار عنصر «آب» ، «شیر» ، «عصاره میوه ها» و «عسل» است. که با آزمایش بر روی هزاران نفر تا کنون توانسته ایم آنها را از مشکلات خونی، عروقی، عضلانی، کم کاری و یا پرکاری اعضاء، اضافه وزن و یا کاهش وزن و حتی مشکلات عصبی و غدد و سرطان و مشکلات لنفاوی و غیره نجات دهیم.

لازم به ذکر است این بیماران رفته رفته می توانند از داروهای شیمیایی مصرفی خود کاسته و از آلودگی به دارو خود را رهایی بخشیده، نه تنها عوارض جانبی برای ایشان نداشته، بلکه در این 10 روز رو به بهبودی خواهند رفت.
در بررسی های صورت گرفته برای کسانی که به منظور کاهش وزن به این مرکز مراجعه نموده اند، مشاهده می شود که توانسته اند به میزان 4 تا 14 کیلوگرم از وزن اضافه خود را در عرض این 10 روز کاهش دهند.
مرکز تحقیقات شفاسنتر اعلام می دارد که با بررسی بر روی این افراد، کاهش وزن 4 تا 14 کیلوگرم در عرض 10 روز بدون هیچ گونه عوارض جانبی مشاهده گردیده است و فراتر از آن، افراد با شروع این رژیم بدن خود را از تمامی بیماری ها رهایی خواهند داد.

 

رژیم ده روزه


• به جای صبحانه، نهار و شام در سه وعده غذایی اصلی، دو قاشق غذاخوری عسل مصرف نمایید.
• به جای میان وعده ها (بین صبح تا ظهر و ظهر تا شب) در دو میان وعده اصلی، یک قاشق غذاخوری گرده گل همراه با آب مصرف نمایید.
• مصرف شیر سالم 1 تا 2 لیوان لازم است.

نکات قابل توجه:

1- مصرف آب نیم ساعت پس از مصرف عسل ها الزامی است و عدم مصرف آب در بیشتر افراد باعث سنگینی در سر (سردرد) می شود.
2- عدم مصرف شیر در بیشتر افراد باعث یبوست می شود.
3- افرادی که به گرده گل حساسیت نشان می دهند(یعنی آلرژی بهاری دارند)مصرف آنرا کاهش داده و یا برای جبران آن از آب میوه ها و عصاره گوشت و ژله رویال استفاده نمایند.

مصرف مواد غذایی دیگر نسبت به افراد مختلف در رژیم ده روزه متفاوت است. برای این منظور افراد را در چند دسته کلی تقسیم می نماییم:

1) افراد عادی:

• این افراد می توانند در صورت تمایل مصرف عصاره گوشت (عرق گوشت) را به رژیم غذایی خود به میزان 2 الی 3 روز یک بار و یا آب خورشت، سوپ و یا آبگوشت را بدون چربی و نشاسته در رژیم غذایی خود قرار دهند.
• همچنین در صورت تمایل می توانند مصرف آبمیوه هایی مانند ساقه کرفس، گوجه فرنگی و خیار به میزان دلخواه و نیز مصرف آبمیوه هایی مانند سیب، به، هویج و مرکبات به میزان 1 تا 2 لیوان در روز داشته باشند.

2) کسانی که قصد بارداری دارند (مرد یا زن) و یا بانوانی که در حالت بارداری و یا شیردهی هستند.

• این افراد باید مصرف 1 تا 5 قاشق عسل را به رژیم ده روزه خود اضافه نمایند. و مصرف آب میوه ها و شیر را تا حد لزوم و ممکن بین صبح تا ظهر داشته باشند.
• مصرف عصاره گوشت قرمز و سفید (عرق گوشت) در این افراد الزامی است.
• آب زلال غذاها را بدون چربی و نشاسته (خصوصاً سبزیجات) تا حد ممکن مصرف نمایید.
• ورزش مناسب که آسیبی به بدن ایجاد ننماید بسیار مفید است.

3) کسانی که از بیماری خاصی رنج می برند. خصوصاً برای رهایی از داروهای شیمیایی و یا بیماری های لاعلاج حتی سرطان


برای اینگونه بیماران و با توجه به نوع بیماری خاصی که دارند، مصرف آبمیوه ها و عصاره گوشت و نوع داروهای گیاهی محدود و تعیین می شود. همچنین آلودگی ها و اثرات مصرف داروهای شیمیایی آرام آرام طی این رژیم کاسته شده و از بین می رود.
علاوه بر رژیم غذایی گفته شده برای آنها، در این افراد با توجه به بیماری خاصی که دارند، از عصاره های گیاهان دارویی مخلوط با عسل تجویز می شود. بعنوان مثال برای بیماران دیابتی: عسل سبزینه – فشار خونی و هلیوباکتر گوارشی: حکیم D – مشکلات قلبی: حکیم G - کبدی: عسل زرشک – میگرن و هورمون زنان: عسل سنجد – دردهای طاقت فرسا: عسل شقایق – نفخ معده و عفونت ها: عسل زنجبیل و ...

نکات قابل توجه:

1- نوع عسل انتخابی می تواند از دو گونه عسل ارگانیک گرمسیری و سردسیری کوهستان قرار گیرد. تا بتواند در اشتها به غذا و رفع مایحتاج بدن بسیار مفید باشد. (عسل کردستان دیزین + عسل سدر بهترین گزینه می باشد.)
2- در اضافه وزن، کسانی که اشتهای زیادی به غذا دارند باید عسل ها را به تنهایی مصرف نمایند و کسانی که اشتهای زیادی به غذا ندارند مجاز به مصرف عسل ها همراه با آب نیز هستند.
3- غیر از مشکلات اضافه وزن، در موارد دیگر می توانند عسل ها را همراه با آب در صورتی که فشار خون نداشته باشند مصرف نمایند.

 

رژیم 20 روزه «در ادامه رژیم 10 روزه»


شما می توانید در صورت تمایل، رژیم ده روزه خود را به میزان 40 روز ادامه دهید و به وزن و سایز مطلوب و یا شفای مناسب برسید.
در صورتی که بخواهید یک وعده غذایی سالم غیر مایعات را نیز در روز داشته باشید، از رژیم20 روزه استفاده نمایید. در این روش:

1) اضافه وزن:

• صبحانه یک قاشق غذاخوری عسل + نهار یک قاشق غذاخوری عسل و نیم ساعت پس از آن یک وعده غذای سالم از هر چه که خواستید مصرف نمایید. برای وعده شام نیز یک قاشق غذاخوری عسل مصرف کنید.
• برای کسانی که وعده غذایی ظهر آنها دارای نشاسته و کالری کافی هست، مصرف گرده گل لزومی ندارد. در غیر این صورت یک قاشق غذاخوری گرده گل همراه با آب در طول روز الزامی است.
• شما مانند رژیم ده روزه می توانید طی روز از آبمیوه ها و شیر و هرآنچه که به صورت مایع بدون چربی و نشاسته است استفاده نمایید.
همچنین می توانید پس از آن رژیم ده روزه بگیرید و یا آنرا به همین حالت ادامه دهید.
• در هر دو رژیم ده روزه و رژیم 20 روزه، سعی نمایید حداقل هر 5 روز یک بار وزن و سایز دور کمر و دور شکم خود را اندازه گیری نمایید.

2) تنظیم متابولیسم بدن و بیماری های مختلف:

رژیم ده روزه را با مصرف یک وعده غذای سالم در ظهر نسبت به بیماری تان انجام دهید. مصرف عسل، آبمیوه ها و عصاره گوشت در این رژیم محدودیتی ندارد. مگر اینکه بیماری خاص شما در مصرف نوع عصاره گوشت و نوع غذای وعده نهار محدودیتی قائل شود.

همچنین شما می توانید برای ادامه درمان خود، این رژیم را به صورت پلکانی و یا متناوب ادامه دهید. بدین صورت که به عنوان مثال: 3 روز مطابق رژیم ده روزه، سپس 10 روز مطابق رژیم 20 روزه و یا در مثالی دیگر اینکه چند روز مطابق رژیم ده روزه عمل نمایید، و سپس چند روز مطابق رژیم 20 روزه و در پی آن چندین روز به گونه عادی مصرف غذایی خود را داشته باشید.

 

 

به طور کلی در رژیم 10 روزه شفای کامل، و در رژیم 20 روزه درمان، و در حالت عادی نگاه درست به غذاهای مصرفی، غذای سالمی را برای شما به ارمغان خواهد داشت. امید است شما با عمل به روش های گفته شده، شفابخشی، درمان و سلامتی خود را بدست آورید.

 

هشدار مهم

بنام خدای بزرگ و مهربان

از شما بیننده گرامی که مقاله ما را با دقت مطالعه کردید، سپاسگذاریم. اجازه بدهید در پایان این مقاله، مطالب مهمی را به شما بگویم. لطفا اگر قصد استفاده از رژیم ده روزه با عسل دارید، این متن را با دقت مطالعه کنید.

قبل از اینکه این مقاله وارد کتاب نوشیدنی های شفابخش، و پس از آن وارد وب سایت بزرگ شفاسنتر بشود، رژیم ده روزه با عسل طی سالهای متمادی توسط صدها نفر انجام و تست شده بود. و به لطف خدا و اعتماد مراجعین محترم و همچنین تلاش آنان برای گرفتن یک رژیم سودمند و واقعی، حتی یک نفر هم ناراضی نداشتیم و هرکس بنابر میزان افزایش وزنی که داشته، نتیجه مطلوب و قابل توجهی از این رژیم گرفته است.

پس از چاپ کتاب نوشیدنی های شفابخش در سال 1393 و همچنین قرار گرفتن مقاله فوق در وبسایت شفاسنتر، استقبال زیادی از این نوع رژیم انجام گرفت. تا جایی که این مقاله بالاترین رتبه بازدید روزانه و همچنین بازدیدهای کلی در میان کلیه مطالب شفاسنتر را از آن خود کرده است. و تا این تاریخ (بهمن 1397) نزدیک به 3000 نفر به صورت مستقیم از مرکز شفاسنتر، عسل و گرده گل برای انجام این رژیم تهیه کرده اند.

با افزایش محبوبیت این روش رژیم، و افزایش بی سابقه مطالعه مقاله فوق و همچنین عزیزانی که از طریق کتاب نوشیدنی های شفابخش با رژیم ما آشنا شده و قصد انجام آن را دارند، متاسفانه با مواردی ناراحت کننده روبرو شده ایم. برخی از رژیمی که گرفته اند یا میگیرند، ناراضی هستند! براستی چرا؟

تقریبا هر چند روزی، یک نفر به صورت تلگرام، یا تماس تلفنی با بنده یا دیگر همکارانم و یا گفتگو با کارشناسان محترم آنلاین شفاسنتر، از عدم رضایت از رژیمی که گرفته اند سخن می گویند و اینکه علت نارضایتی آنها نه تنها کاهش وزن قابل قبول نیست، بلکه بعضاً دچار مشکلات و عوارض خاصی شده اند.
و علت نوشتن این متن هشدار جهت اطلاع رسانی و بخاطر این عزیزان هست. امیدواریم از این به بعد شاهد چنین مواردی نباشیم.


و اما پس از مقدمه، اصل کلام:


همانگونه که گفته شد، مقاله فوق حاصل نزدیک به 30 سال تجربه و پژوهش جناب آقای حکیم دکتر صادقی، موسس و مدیر مجموعه بزرگ عسل حکیم و شفاسنتر می باشد. اینکه هر نکته یا دقت لازم که داخل این مقاله ذکر شده است، کاملا هدفمند و بر اساس تجربه و پژوهش های بسیار ایشان به دست آمده و نوشته شده است.

بنابراین، اگر دستورات رژیم را دقیقاً طبق مقاله فوق انجام دادید، منتظر یک کاهش وزن عالی و بی نقص باشید. و از طرف دیگر، اگر هر قسمت یا نکته آنرا رعایت نکردید، و یا طبق صلاحدید خودتان و طبق میل خودتان، آنرا تغییر داده و انجام دادید، به وجود آمدن هرگونه مشکل یا عارضه ای در بدن شما دور از انتظار نیست.

مطلب طولانی شد. میخواستم به یکسری مواردی که عزیزان برای رژیم به صورت خودسرانه اقدام به تغییر در روال رژیم کرده بودند، اشاره کنم. که در این مجال نگنجیده و بیش از این صحبت را طولانی نمیکنم.

جا داره در نهایت به نکته خیلی مهمی اشاره کنم. اینکه من همیشه به متقاضیان انجام رژیم ده روزه میگم که شما از ما عسل و گرده گل نخر! ولی از جایی تهیه کن که بهش مطمئن هستی. اگر هم دوست داشتید، از ما تهیه کنید. عسل کردستان، عسل سدر و گرده گل. با کیفیت بالا و بی نظیر. اگر تونستید تهیه کنید، خیلی عالی و برید استفاده کنید. در غیر اینصورت، هرگز از عسل های دیگه جز کردستان و سدر مرغوب، برای انجام رژیم استفاده نکنید.

از شما عزیزان خواهشمندم قبل از هرگونه اقدام به رژیم ده روزه با عسل، با من در تلگرام مشورت کنید.

 

برای همگی شما آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

مدیر فروش و پشتیبانی آنلاین شفاسنتر
09124529728

نظر (37)

 • صدیقه مقدوری

  18 دی 1395 در 01:32 |
  باسلام باتوجه به عسل های تقلبی افراددیابتی هم میتوانندرژیم ده روزه یابیشتداشته باشند؟
  • مدیر سایت

   18 دی 1395 در 10:39 |
   با سلام
   بله. ما برای بیماران دیابتی نیز موارد متعددی برای استفاده از رژیم ده روزه داشته و داریم. لیکن با تغییراتی در نوع و روش استفاده از عسل ها. البته که منظور از عسل به عنوان شفا و دارو، هیچ وقت تقلبی آن نیست.
 • الی

  22 دی 1395 در 10:31 |
  با سلام و خسته نباشید سوالی داشتم اینکه این عسل و گرده گل و اینا رو از کجا سفارش بدیم اصل باشه و چقدر باید ادامه داد اگر بخواهیم 15 کیلو کاهش وزن داشته باشیم و سوال بعدی ایا بعد از این رژیم چکار میشه کرد تا در همین وزن موند و در اخر همسر من نسبت به عسل حساسیت دارن یعنی تا میخورن دل درد میگیرن پیشنهادتون برای اشون چیه ممنون از زحماتتون
  • مدیر سایت

   22 دی 1395 در 11:19 |
   با سلام. برای اینکه حساسیت همسر شما نسبت به عسل را متوجه شویم، پیشنهاد میشود شما دو نوع عسل اورگانیک ما را بهمراه گرده گل، تهیه کرده و تست کنند. عسل کردستان سه ستاره و عسل سدر پنج ستاره. سپس در صورت عدم بروز حساسیت که به احتمال قوی همینطور خواهد بود، جهت دریافت رژیم اقدام نمایید. خرید هم از طریق فروشگاه اینترنتی انجام دهید: www.HakimHoney.ir
 • الی

  23 دی 1395 در 21:16 |
  ممنون از شما و اینکه بعد از مصرف این عسل میتونن از بقیه عسل ها هم استفاده کنن یا فقط از این نوع عسل باید استفاده کنند
  • مدیر سایت

   26 دی 1395 در 09:17 |
   خواهش میکنم. برای پاسخ این سوالتون نیز باید صبر کرد. شما مراحلی که گفته شد را امتحان کنید. انشاء الله که جواب مثبت گرفتید، سپس میتوانید یک مدت برای امتحان از عسل های قبلی تان استفاده کنید. اگر مشکل داشتید باز، یعنی که معده شما نمیتواند جز عسل های اورگانیک استفاده کند
 • Rosita

  04 بهمن 1395 در 00:42 |
  سلام و شب بخیر ، دو سوال دشتم اول اینکه در این رژیم ده روزه مصرف هیچگونه نوشیدنی و غذایی جز این شش قاشق عسل مجاز نیست؟ و دوم که سمت پاسداران تهران ،یا کرج هم نمایندگی فروش دارید؟
  • مدیر سایت

   04 بهمن 1395 در 13:33 |
   سلام. خیر اصلاً اینطور نیست. شما توضیحات کامل و دقیق مربوط به رژیم ده روزه را داخل همین مقاله میتوانید بخوانید. در این رژیم نوشیدنی های زیادی قابل مصرف هستند که به خیلی از آنها اشاره شده. و بنا به دسته بندی که انجام شده است، میتوانید از نوشیدنی های بسیاری استفاده کنید. برای ماشهده لیست کامل نمایندگی های فروش ما لطفا به صفحه مخصوص نمایندگی ها مراجعه کنید: http://www.shefacenter.ir/resellers
 • رضا

  23 ارديبهشت 1396 در 13:35 |
  سلام آیا این رژیم برای صفراوی مزاج ها مناسب است؟
  • مدیر سایت

   16 خرداد 1396 در 10:55 |
   سلام. بله. این رژیم فارغ از هرنوع مزاج و طبع، برای هر کس قابل استفاده هست. ولی در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید با دفتر مرکزی و یا حکیم صادقی تماس بگیرید
 • مائده

  16 تیر 1396 در 01:14 |
  با عرض سلام و وقت بخير
  من ٥ روز هست كه اين رژيم رو ميگيرم ميخواستم بدونم در چه صورت ١٤ كيلو كاهش وزن پيدا ميكنم؟
  • مدیر سایت

   31 تیر 1396 در 10:10 |
   با سلام. در صورتی که اضافه وزن بالای 15 کیلو داشته باشید، و به کلیه نکات ذکر شده در گرفتن این رژیم دقت فرمایید. در این صورت حداقل 4 تا 14 کیلو از وزن اضافی خودتان را از دست خواهید داد
 • Sahra

  18 تیر 1396 در 22:08 |
  سلام من ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم با این روش چقدر کم میکنم. و گرده رو از کجا باید تهیه کنم.
  • مدیر سایت

   31 تیر 1396 در 10:11 |
   . با سلام. در صورتی که اضافه وزن بالای 15 کیلو داشته باشید، و به کلیه نکات ذکر شده در گرفتن این رژیم دقت فرمایید. در این صورت حداقل 4 تا 14 کیلو از وزن اضافی خودتان را از دست خواهید داد. برای تهیه گرده گل از فروشگاه اینترنتی عسل حکیم استفاده کنید www.hakimhoney.ir
 • مریم

  11 مرداد 1396 در 20:37 |
  با سلام
  من حدودا 4 تا 5 کیلوگرم اضافه وزن دارم، چطوری می توانم از این رژیم استفاده کنم؟
  ممنون
  • مدیر سایت

   15 مرداد 1396 در 09:45 |
   سلام. این مقاله بسیار کامل هست و همه نکات درج شده. برای شما که اضافه وزن کم داری و دیگران که بیشتر دارند، حداقل اتفاقی که میفته، کم کردن سایز هست. و در صورتی که بالای 15کیلو اضافه وزن باشه، حداقل وزنی که کم میشه 4تا14 کیلوگرم هست.
 • فاطمه

  26 مرداد 1396 در 00:48 |
  سلام خسته نباشید بعد از کاهش وزن 10 روزه وزن ثابت میشه؟
  • مدیر سایت

   29 مرداد 1396 در 10:20 |
   سلام. ممنون. پس از دوره ده روزه، حجم معده کم شده و میل به غذا تا حدودی کاهش پیدا میکند. همین روال را اگر بتوانید با کمی اراده حفظ کنید، روند کاهش وزن تا حد طبیعی آن ادامه پیدا کرده و یا اینکه وزنتان ثابت خواهد ماند
 • الهام

  17 مهر 1396 در 13:31 |
  سلا. به جای شیر چه جاگزین دیگه ای میشه قرار داد؟ من اصلا شیر مصرف نمیکنم.
  • مدیر سایت

   19 مهر 1396 در 14:13 |
   سلام. میتوانید بجای شیر از ماست استفاده کنید
 • ستاره

  01 شهریور 1397 در 19:31 |
  سلام
  من ۶۰ کیلو اضافه وزن دارم و کم کاری تیروئید

  حالا سوال من اینه اگر این رژیم ۱۰ روزه رو دقیق بگیرم یعنی ۱۴ کیلو کم میشه تو ۱۰ روز؟!!!
  و این ضرر ندارد برای بدن؟

  و سوال دیگه اینه که رژیم ۱۰ روزه فقط آب عسل گرده و شیر و چیزی. غیر از اینها نباید خورده بشه؟
  • مدیر سایت

   13 شهریور 1397 در 11:51 |
   سلام. رژیم 10 روزه با عسل، که توسط مرکز پژوهشی عسل حکیم، برای سال ها در حال پژوهش و استفاده مردم بوده و هست، هیچ گونه عوارض جانبی یا غیره تا کنون برای مراجعین ما نداشته. به لطف خدا، هیچ کس هم از تاثیرات این رژیم بر بدن خودش بی نصیب نبوده. و اما برای 60 کیلو وزن اضافی شما، همچنین از این مواردی که گفتم خدمتتون مستثنی نیستید. برای مشاوره بیشتر و برای مورد کم کاری تیروئید، با من از طریق تلگرام در ارتباط باشید تا نکات بیشتری رو خدمتتون عرض کنم. 09124529728
 • حسنا

  16 شهریور 1397 در 16:53 |
  سلام من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم و هفت روز هست این رژیم را شروع کردم و هیچ چیزی غیر از آب و عسل استفاده نکردم میش۶ برای ادامه رژیم راهنماییم کنید
  • مدیر سایت

   18 شهریور 1397 در 12:22 |
   سلام. برای مشاوره بیشتر و سریعتر لطفا تلگرام کنید 09124529728
 • حسنا

  16 شهریور 1397 در 23:10 |
  سلام بعد از رژیم ده روزه با چه غذایی باید شروع کنیم که معده اذیت نشه
 • حدیث

  21 دی 1397 در 15:34 |
  سلام
  من 60کیلو اضافه وزن دارم، البته 3-4 سال هست چاق شدم و البته الان شاید یکسال باشه که:
  1.تمرکز ندارم
  2.همیشه خسته هستم
  3.انرژی ندارم
  4.همیشه خواب آلودم
  5.احساس سنگینی دارم انگار ی گله اسب از رو بدنم رد شدن
  6.حوصله هیچ کاری ندارم
  7.فقط دوست دارم بخوابم
  8.احساس ضعف و سرگیجه دارم و همیشه قند و فشارم پایینه(بجز روزهای زوج که قرص تیروئید مصرف میکنم)
  اوایل آمپول ب.12 ب.کمپلکس یا قرص جوشان و کپسول مولتی ویتامین مینرال و قرص ویتامین د.3 میخوردم شارژ بودم، الان دیگه اونها هم جواب نمیده.
  9.البته اینم بگم از سال 87 افسردگی گرفتم و خودکشی کردم اما کامل خوب نشدم و چند وقت یکبار اون حالت افسردگی بهم میاد و دیگه این حالتهام بدتر هم میشه. نمیدونم ربطی داره یا نه
  حتی یه دوره 10 روزه رژیم عسل گرفتم اما این حالت از بین نرفته، دیگه خودم ازین وضع خسته شدم، چرا اینطوریم؟

  لطفا نظرمو تو سایت نذارین یا حداقل قسمت افسردگی و خودکشی رو حذف کنید و بعد تو سایت بذارید.ممنونم
 • حدیث

  21 دی 1397 در 15:57 |
  سلام
  من همون هستم که 60 کیلو اضافه وزن دارم،
  راستی بگم گرده گل مصرف کردم اما چون الرژی دارم بدنم بعد از چند روز کهیر شد که پوستم کنده شد تا خوب شدم.
  برای این بی حالی شدید چه کنم؟ نظر شما چیست؟
  • مدیر سایت

   24 بهمن 1397 در 13:59 |
   سلام. کاش قبل از مصرف هر چیزی یا شروع به گرفتن رژیم با من یا یکی از همکارانم مشورت میکردید. لطفا به من پیام بدید داخل تلگرام. منتظرتون هستم. 09124529728
 • سودابه

  10 اسفند 1397 در 16:08 |
  سلام.آیا درتلگرام کانال یا گروه دارید؟
  • مدیر سایت

   20 اسفند 1397 در 12:27 |
   ???? کانال رسمی وبسایت شفاسنتر
   مرکز پژوهشی درمان باعسل و فرآورده های زنبورعسل حکیم

   ????کانال مرکز پژوهشی:
   @shefacenter_ir

   ????کانال مرکز درمان:
   @shefacenter_darman

   ???? کانال فروشگاه اینترنتی:
   @HakimHoney
 • شهرام

  12 خرداد 1398 در 19:13 |
  از مطالب بسیار خوب شما متشکرم.
 • الی

  24 خرداد 1398 در 10:47 |
  میشه به جای عسل کردستان از عسل گَوَن استفاده کرد ؟؟چون گون هم کوهیه
 • کامران

  19 آبان 1398 در 14:03 |
  سلام من با قد ۱۹۱ و وزن ۱۵۷ کیلو هستم امروز ۱۷ ابان تازه شروع کردم رژیم ده روزه ی شما را .احتمال کاهش وزن برای این حد از اضافه وزن در سه دوره ی ده روزه چقدر میتواند باشد ؟باید انتظار همان نرم کاهش وزن ده روزه را داشت یا خیر ؟
 • سیدی

  25 ارديبهشت 1399 در 22:46 |
  سلام. این رژیم برای پوست خشک و حساس و دچار اگزما مشکلی ایجاد نمی کند؟
  • مدیر سایت

   31 ارديبهشت 1399 در 10:26 |
   سلام. خیر. بلکه برای پوست شما بدون شک بهبودی هم خواهد بود. این رژیم تا کنون توسط بیش از 3000 نفر انجام شده است
 • محسن

  23 مرداد 1399 در 23:04 |
  سلام رژیمتونو کجا میتونیم دریافت کنیم؟
  • مدیر سایت

   27 مرداد 1399 در 10:40 |
   سلام. لطفا با من تماس بگیرید 09124529728 و یا داخل تلگرام یا واتساپ پیام بدهید

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

پل های ارتباطی

دفتر مرکزی قم: بلوار امین - بین کوچه 11 و 13

تلفن: 02532930344 - 09127553030

 • دانشنامه شفاسنتر
 • فروشگاه عسل حکیم
 • جامعة علوم القرآن